moderatör tarafından tehdit edilmek

leş kargası gibi tanımlarıma nick altıma üşüşen insanların şikayetlerinden olsa gerek nurcu tayfaya söylediğim kanaatimce çok hafif amma velakin miderasyonca ağır olan söylemlerden dolayı aldığım tehdit mesajının içeriği. hadi ihtar diyelim velev ki uyarı olsun sonuçta tehdit tehdittir. emin'im ki yıllar sonra fetocu hainler gibi ayni tabandan beslenen nurcular da bu damgayi yiyecek. o vakit biz yine kötü adam bana ceza verenler biliyordum yaaa belliydi gibi ifadelerle iyi adam olacak. vakti zamanında fetoya laf attığı icin ceza alan eminim bir düzine yazar vardır.


normal şartlarda bana karşı yapılmış uyarı olan sözler iyi niyet göstergesidir ancak üç beş çapulcu yazarın bana saldırması ile vuku bulunca insan gerçekten hayret ediyor. ceza verecekseniz verin tehdit etmeyin uyarı yapmayın. ne zaman ceza verildi de itiraz ettik? ceza geriliğinde ağlayan tayfa ile ceza verildiğinde keyif alan tayfa ayni. zoruna giden yazmasın.

devamını gör...
adam burada ağlıyor ama bize de özelden hakaret yazıyor. yok şimdi biz gidip, moderasyona şikayet etsek, onunla aynı kalibreye düşmüş olacağız. moderatör seni uyarmış, medeni ülkelerde kimse bulunduğu cemaat, inandığı din ve politik kanaati yüzünden muaheze edilmez, edilemez. sen bir sosyal platformu, belli bir zümreyi hiciv ve tenkit amacıyla kullanabilirsin ama nefret suçu işleyemezsin. bunlar basit kaideler anlamak için allame olmaya gerek yok.
devamını gör...
önceleri düzenli olarak tgrlbb tehdit ederdi sağ olsun sonraları duyduk ki orta yaş sendromuna girmiş ve tehdide içim el vermiyor demeye başlamış. biz de nasiplendik tabi. artık tanımlarını silecem demiyor. **
devamını gör...
medeni ülkeler de teröristler çinde de olsa öldürünüz hükmü sürerken burada medeni insan goygoyuyla teröristler legalize edilemez..
belli zümre, belli cemaat, belli bilmem ne gibi ifadelerin içine de girsen gelip bulurlar seni biraktin izlerden..
alacaksan kitabın pratiğini alacaksın..
moderasyonun bir uyarısidir..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar