moderatör

nerede olduklarını çok merak ettiğim kişilerdir.tamam arkadaş sürekli sözlükte olun, radyasyondan x-men olun demiyoruz ama bari birkaç yetkili bırakın ani durumlarda müdahale etmek için.bu nedir böyle, adam biri gelip burayı incisözlüğe benzetiyor başlık aynen orada duruyor.
devamını gör...
derviche reisin seçtiği kişilere hediye ettiği paltodur ama çok terletiyor be, bizim gibi enerjik insanlar gömlekle yetiniyor reis. al şu paltoyu da üşüyen canlar var, ısınsın garipler.
devamını gör...
beraberinde sözlüğün ilerleyişini etkileyecek hareketlerde bulunurlar, mesela sözlüğe mod seçiyorsanız şu özelliklere dikkat etmek gerekir, empati özelliği iyi, ani radikal kararlar vermeyen, istişare eden, kinci olmamalı mesela, yani en önemlisi halden anlayan özelliklere sahip olmalı, nefsi özelliklerini ileri sürmemelidir. yoksa sıkıntılar çıkabiliyor.
devamını gör...
coskas'a katkım olsun:


* moderatörler, "kaprisi kibiri olmayan, karşı olduğu fikrin varlığını kabullenebilecek kadar aklı başında" yazarlardan seçilir.

* moderatör olmak bir rütbe değildir, başına iş alıp yazacak zaman bulamamaktan ve "benim yazımı sen mi sildin..." gibi mesajlara maruz kalmaktan başka bişey sağlamaz.


devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar