molla borani

troll&fake hesaplardan birisi galiba.

girilen aktif tanım: 33
açılan başlık sayısı: 3

ama nedense yönetime ve moderatörlere sallıyor arkadaş. yazık bir insan gerçek hesabından yazamayacak kadar korkak olmasa keşke. tabi delikanlılık da öyle içilen, hap niyetine yutulan bişey değil sende haklısın be kardeşim.

trollsende inşallah kaliteli trollsündür kardeşim valla bak buradaki troller en fazla 10-15 gün uzaklaştırma alıyor, hadi bilemedin 1 ay. tam bi randıman alamıyoruz o trollerden. * gerçekten trollsen profilinde gömüldün yazısı görelim.
devamını gör...
kimin feyki olduğu merak edilen yazarımsı.
uğraşsam bulurum da artık mod değilim gerek yok , istediğin gibi sallaybilirsin güzelim . arkan sağlam nasıl olsa !
devamını gör...
entrylerini teker teker sildiği fark edilince sorgusuz sualsiz hesabı kapatılmıştır. sözlüğün dostluk, kardeşlik ıvır zıvırlarından daha çok bir ticarethane olduğunun ispatıdır aynı zamanda.
devamını gör...
(#6159624)

sevgili molla kardeş. ben bugün yapılan sosyal deneyin haberini nacizane yorumumla paylaştım. ne bakkalın billuru kalmış; ne de benim meriçliğim kalmış. son yıllarda ortaya çıkan ve benim bildiğim kadarıyla meriçlik kavramı, özellikle cinsel dürtü uğruna kadınlara kızlara yavşayan tiplere verilen ortak isim. kadın cinayetlerinden bahsettim diye mi meriç oluyorum?

ayrıca erkeğe şiddet de var doğru. hayvana, çocuğa, doğaya şiddet olduğu gibi... ama kadına şiddet oranı son yıllarda türkiye'de ciddi boyutlarda arttı. erkekler için durum sanırım bu kadar vahim değil. şiddeti kadın erkek hayvan diye ayırmıyoruz; ama bana kalkıp burdan hakaret ederek sen de şiddet yapıyorsun. videolar için sağ ol. kendine iyi bak!
devamını gör...
(bkz: #6172409)

--- alıntı ---

dini inanışları el vermediğinden dolayı instagram'da yapmaları gereken şeyleri sözlükte icra eden yazarlar.

--- alıntı ---

kardeş senin dinin ne bilmem, merakta etmem. ama bu bahsettiğin kadınlarla aynı dine mensup isen, senin de vay haline. zira günah günahtır. erkeğe helal ama kadın sakınmalı diye bir kaide yok. kulvarlarınız aynı. ha ben bundan neden rahatsız oldum onu da bilmiyorum. sanırım olaya yerin dibinden baktığın için.

not: yazıda kastın " instagramda yapmamaları gereken seyleri sozlukte icra eden yazarlar" şeklinde yazdıysan üzerine alın.
devamını gör...
nasıl şirin nasıl ponçirik nasıl sevimli bir yazar.
tanımlarının hastasıyım...*
devamını gör...
yazdıkları düşüncelerini yansıtıyorsa ve trollse komik değil, gerçekse hiç mi hiç komik değil yazarı. sanırım sataşmadığı insan profili kalmadı pek. neden böyle karamsarsın kardeş?
devamını gör...
--- alıntı ---

(#6245721)
başlıcası vajinadır. irili ufaklı bütün sitelerde bir tane de kadın moderatörümüz olsun egegegege zihniyetiyle moderatör yapılmış en az 1-2 kişi vardır. bunların seçiminde liyakat gözetmezler. benzerlerini müdüriyet koltuklarının özellikle kadınlar için ayrıldığı şirketlerde de görmek mümkün.

--- alıntı ---


hoop yavaş gel de molla sansınlar . burda ne yazar ne moderatör ne başka kimseye o gözle bakılmaz , bakılmasına da müsade edilmez. şansına şu an kimse yok yönetimden , gelince tasdiknameni eline verirler .
devamını gör...
#6245721

yazık kimse sevmemiş demek ki. bu kadar ilgi çekme isteğinin başka açıklaması olamaz. ah işte hep söylüyorum keşke şu doğum kontrolü türkiye’de yeteri derece yapılsa.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar