monsieur noir & fahrettin fahrenheit radyo yayını

sanıyorum ki bir serinin ilki olacak radyo yayınıdır. 14 haziran 2019 cuma akşamı saat 21.10'da fahrettin fahrenheit ile kendi sesimizle yapacağımız bu yayında sözlükten, hayattan, sonra tekrar sözlükten bahsedeceğiz. bol bol goygoy olacak. sizden sorular alıp istediğimizi cevaplandıracağız, yemeyeni cevaplandırmayacağız çünkü bazılarınız çok acımasız be. hatta bir tane konuğumuz var. daha doğrusu biz onun konuğu olacağız. çok çok gizli bir konuk. hadi bakalım...

sorularınızı, çaylarınızı ve çekirdeklerinizi hazırlayın. hepinizi heyecanla bekliyor olacağız.
devamını gör...
sanki bana yalova'dan 48 tane yazar var da gizli konuk diyor.

provakasyon ve taciz için katılım göstereceğiz inşallah. veyt as.
devamını gör...
gizli konuk benim derdim lakin hepiniz ugandadan bağlanamayacağımı tahmin edebileceğiniz için şaapamıyorum.

heyecanla beklenilen proğram
devamını gör...
benim niye haberim yok ?
şaka şaka aklımda radyocu replikleri döndürüyorum. gerçek bir radyo yayınına yakın bir şey yapmaya çalışıcaz. chatli, hoşgeldin x yazarlı, kastamonu'ya selamlı bi şeyden ziyade açıp dinlenilecek bir program olacak. ve bir kısmı da tabii interaktif olacak. öbür türlü teamspeak'e döner iş. monsieur noir daha böyle olacağını bilmiyor ama biz nasyonal sosyalistler işimizi şansa bırakmayız. jammerımla geliyorum.
devamını gör...
çok konuşmazlarsa eğer dinleyebileceğim programdır. ha bi de müzikleri güzel seçin rica edeceğim. peçeteye istek yazabiliyor muyduk.
devamını gör...
2 sevilen yazarı buluşturmuş sözlük aktivitesidir. arkadaşıma bakıp çıkacaktım cümlesinin hatrına yayını bir miktar dinleyip sözün sahibi sesleri de duymuş olacağız.

hadi bakalım şurda ilk on air’inize ne kaldı ki...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar