mr.nobodyy

itirafını okudum da intihar edecekmiş kendisi. aldığı nickten belli zaten kendini hiç yerine koyduğu. hiçlik yerine piçliği tercih et bak o zaman hayat ne kadar güzelleşiyor göreceksin. he intihar etme konusunda naçizane tavsiyem bile yok. hayat berbat bir yer, insanlar cidden kötü ve arızalı. keyif senin ama iyi düşünmek lazım. araştırmalara göre gerçekten intihar etmek istemeyen kimseler son anlarda bir yakınına, akrabasına veya dostuna haberdar etme eğiliminde olurmuş. kuvvete muhtemel yaşamak adına yaşamın güzelliği adına bir ışık arıyorsun gibi geldi bana. ışık falan yok dışarıda ışığın kendisi de karanlığın kendisi de sensin hep. ölme lan. ölüp düşmanını sevindireceğine yaşayıp dostunu sevindir.
devamını gör...
şu an kaptırıp giden yazar. peş peşe tanım giriyor maşallah. fakat başta millet öyle davranıyor, sonra da birinciliği bana kaptırıyor. dikkat et öyle olmasın. *
devamını gör...
yerli cia ajanı olmaya özenen yazar. ingilizce, rusça yetmemiş. kaybolup, gitmiş ubıhçayı bile öğrenmiş. bu dili öğrendiyse işsiz bile olabilir. ama istihbarat ve stalk konusunda çok yetersiz. yemesi gereken çok fırın ekmek var.

sonradan gelen ekleme: (#6657303) bu tanım gerçek değil. benimle kahve içmezse ölecekmiş hastalığına yakalandığı için kimdir nedir, baktık sadece.
devamını gör...
dilimize bay hiç kimse adıyla çevrilmiş filmdir. beyin yakan filmlerdenmiş . konusu biraz gayret istiyor anlaşılmak için. yani seyir zevki kişiye göre değişen bir filmdir. konusu; 2092 yılında ölümsüzlüğe erişen insanların arasındaki 117 yaşındaki son ölümlünün kim olduğunu kendisi dahi bilmemektedir . nerden geldiği kimin nesi olduğununu hiç kimse bilmemektedir. bu minval üzerine, nereden geldik, neredeyiz, nereye gideceğiz sualine cevap arar nitelikte bir mevzuyla karşı karşıyadır seyirci. bu hususlara kafa yoranların filmidir. ()
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.