mu kıtası

* *

efennim ezoterik kaynaklara göre; hikayesi 70.000 yıl önceye dayanan insanoğlunun ana vatanı olan kıtadır.bu kıtada 64. milyon insanın yaşadığı ve sulara gömülerek yok oldukları söylenir. ancak somut bir veri yoktur elde.

büyük okyanus'ta olduğunu söyleyenler olduğu gibi marmara'yı kast edenler de vardır.


(bkz: güneş dil teorisi)
(bkz: atlantis)
* *
devamını gör...
alt tuşuna basılı olarak 4 8 15 16 23 42 yazın sonra elinizi alt tuşundan çekin bu kıtanın sembolünü göreceksiniz. türklerin de buradan geldiğine dair görüşler vardır.yani kısaca man in black'in gerçek adı oğuzhancan'dır. atam man in black'e saygı duyarım. jacob denen mal bakışlı dangalak aslında siyah t-shirtli adamın üvey kardeşidir ve türk değildir. man in black gibi üstün zekalı bir adamın soyundan geldiğim içim onur duyarım.

ha bu arada o sayıları lotoda kullanma şerefsizliğini gösteren bir amerikan obezi -ismiyle ağzımı kirletemeyeceğim- de lanete uğramıştır.
devamını gör...
ancak bir seyyah tutkusuyla, bir hayalle peşine düşülebilecek ada... zira mu kıtası veya kısaca mu, ilk olarak 19. yüzyılda yaşamış yazar ve gezgin augustus le plongeon tarafından büyük okyanus'ta yer aldığı ve 14 bin yıl önce batarak yok olduğu ileri sürülmüş, günümüzde bilim çevrelerinde sözdebilimsel bir iddia olduğu kabul gören efsanevi kıtadır.
devamını gör...
güneş imparatorluğu da denilen mu kıtası, gerek sümer tabletleri gerekse kil tabletler aracılığıyla varlığı kanıtsanmış olsa da, elle tutulur olmaktan ziyade bir varmış bir yokmuş kılınıyor. mu kıtası, su altında kalma hususunda tüm kaynaklarca nuh tufanı ile ilişkilendirilir. bu kıta güzel, sen de gelsene? *

(bkz: i am legend)

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar