zamane bebelerinde ki bu özgüven beni ciddi şaşırtıyor. nedir bunun kaynağı anam babam! nasıl çocuk yetiştiriyor bu ana babalar akıl almıyor. veledin bunu söyleyebilme cesareti nereden gelir ki..
devamını gör...
böyle müdürlerin sayısı çoğaldıkça ülke daha çok gelişir daha çok güzelleşir. değil öğrenciye öğretmene veya çalışanlarına saygılı olmayan müdürler var.
devamını gör...
zor değildir. hele ki şimdiki eğitim sisteminde hiç zor değildir. olaylari yanlis aktarip okul bastiran , anasi babasi ortmene sayan, derste arkadaşına kufretmekten çekinmeyen pek çok çocuk neler diyor bi bilseniz abiler ablalar..

çocuk mantikliymis. müdür de öğrencileri önemseyen biriymis. keşke eğitim mantıklı hareketler ile dolu olsa..
devamını gör...
bu şekilde savunma yapan öğrenci cesurdur zeki değildir çünkü milyontane öğrenci bunu kendi aralarında espri olarak kullanıyordu zaten yıllardır. ama onu karşısına alıp anlaşmaya varan müdürse adamdır. adamsın müdür! o yaştayken beni karşısına alıp makam koltuğunda değil de benle beraber oturup beni ciddiye alıp konuşan bir müdürüm olsaydı şu an üniversitede kendimden 4 yaş küçüklerle okurken sınıfta hocaya soru sormaktan çekinmezdim.
devamını gör...
özlenen protest nesil.

bulutsuzluk özlemi vokali nejat yavaşoğullarından sonra ümidi kestiğimiz flower child jenerasyonu için ümitlerin yeniden yeşermesine vesile olmuştur.

country müzik, james dean, bob dylan, volkswagen karavan minibüsü ve vosvos tabir edilen tosbaaa arabası, mariuana, el örgüsü hippi kazakları, takıları filan...
açın türkiye'nin önünü...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar