müge anlı ile tatlı sert

#haber  #özgürler 

bugün yayınlanan bölümünde uzun bir süredir faili aranan bir cinayet olayı çözüme kavuşturuldu.

bu tarz programları sevmesem de tatlı sert programında emniyet güçleriyle ortak çalışılması, olayların abartılmaması ve kayıp ve cinayet olaylarının çözümsüz bırakılmaması kaliteli ve ciddi olduğunu gösteriyor.
devamını gör...
izinli olduğum sırada izledim. daha doğrusu annem izliyordu ben de onunla birlikte izledim. yoksa ne işim olur kadın programlarıyla. * her neyse o zamanlarda, bir gelinin kalitili aranıyordu. tüm aile birbirini suçluyodu. acaba o gelinin katili bulundu mu merak içersindeyim.
devamını gör...
anne babamın kahvaltı sırasında denk gele gele izlemeye alıştığı ve zaten ortalama üstü olan vesvese katsayılarını müthiş içeriği sayesinde yüz katına çıkartan program. ömrü boyunca hiç tv izlememiş olan rahmetli anneannem bile buradaki bazı olayları oradan buradan duyup endişe ederdi*. şehir dışında ya da köy dışında okuyan tüm torunlarını dualara boğardı*. demem o ki eğitime vurulan bir baltadır kimi zaman bu program*. ailelerin kaygı seviyesini üstlere çeker. zaman zaman insanlara doğru mesajlar verse de insanların güne böyle iç karartıcı bir programla başlamaları birazcık nahoş.
devamını gör...
an itibariyle sahsıma yapılan işkencede kullanılan argüman. zorla izlettiriliyorum. eğer tanımlarınızı nedensiz silersem sorumlusu ben değilim. geçici bilinç kaybı yaşayabilirim.
devamını gör...
insan ırkının iç yüzünü ve türk milletinin kokuşmuş yönünü görmeniz için yegane gerçek bir program.
şimdi entel dantellik kimse taslamasın ölüp bitiyonuz demirkubuzlara, hanekelere vs.

ben bu program sayesinde çok şey öğrendim siz de izleyin siz de öğrenin...
devamını gör...
kim neden izliyor hic anlam veremediğim program. hani böyle havalanıp da çaktırmadan izleyen biri değilim vallahi bak.* bulundugum ortamda bir kac kere denk geldim oyle baydı ki anlatamam. isim gücüm yok milletin sucunu ifşasına mı ortak olucam. hasta olur insan bunları izlerse...
devamını gör...
ismi hakkında "sertini anladık da tatlısı ne yahu" diye düşünmeye sebep program.
müge anlı'nın sunduğu programın tatlısı matlısı olmaz. olsa olsa kayıp biri ölü bulunur, öldürülmüş değil de eceliyle ölmüş olur, tatlı kısım da bu olur. tövbe tövbe...
devamını gör...
ne zaman ki okul yok, net izlediğim program, nedendir bilinmez gazetede de en çok üçüncü sayfayı severim ben, hastayım galiba sjfjlkdd.
devamını gör...
neden hala bağdat caddesinde çiçekçi gence çarparak ölümüne neden olan kaçak zengin çocuğunu bulma işine girişmediği bilinmeyen televizyon programı. ne polis ne de savcılık bu işi kıvıramayacak anladık. bari adalet yerini bulsa iyi olacaktı.
devamını gör...
şu aralar yoğun olarak nazmiye çam cinayetiyle ilgilenen proğram. ama dün sabah izlerken ben bir şokla karşılaştım 14 yaşında kız ile 16 yaşında oğlan kaçıyorlar. babası programda arıyor. kız telefonla programa bağlanıyor ve kaçtığı çocukla birbirlerine karım, kocam diye hitap ediyorlar. peşimizi bırak rahat edelim, biz seviyoruz diyorlar. şaştım kaldım. Allah korusun, kimseye yaşatmasın. bu nasıl özgüven, nasıl bir şey anlayamadım. Allah sabır versin, inşallah ikna ederler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar