müge anlı

özel hayatını didiklemeye çalıştığı bir sanatçı konuğu, müge anlı'ya dönerek"kocan da seni kapının önüne koydu ,anlatsana onları bir herkes öğrensin" diyerek müge anlı'yı rezil etmiş sonra da stüdyoyu terketmişhttp://tir.biz biraz olsun akıllanır demiş idik ama aynı tas, aynı tarak değişen pek bir şey olmamış anlaşılan.
eh ne yapacaksın biraz da ekmek parası işte.
devamını gör...
bu hafta programında ele aldığı çatalca cinayeti dava(!)sı filmlere konu olabilecek cinsten.

öldürülen baba ve oğul, gözeneklerinden libido fışkıran bir üvey anne, öldürülen babanın garip çocukları, yabancı uyruklu bir çalışan (program boyunca elemanın genç ve atletik olduğunun vurgulanması )büyük bir miras.. diye devam ediyor liste.

görüldüğü gibi ortalama bir dram, ileri düzeyde bir cinayet-gerilim filmi ve bir adet aşk- ı memnu çıkabilecek kadar yoğun bir hikaye. ne diyebilirim ki, bi garipsiniz be.
devamını gör...
gecen sene her sabah bı dakka efendım sesıyle uyandıgım kadındır. üst kat komsumuzun her sabah son ses ızledıgı programın sunucusu. o yuzden pek sevmedgım kadındır.
devamını gör...
ev hanımlarını bilinçlendiren gerçekten dobra televizyon sunucusu. ayrıca programına tek tük denk geldiğimde fark ettim ki son derece zeki. ülkemizde çocuk/kız kaçırma olayları, psikopat anne, babaların elinde heder olan çocukların yine anne babası tarafından öldürülmesi vs. çok yaygın olmasına karşın kimse bu konularda bilinçli değil. bu olayların arkasındaki sır perdesinin çözülmesinde medyanın büyük etkisi olmuş oluyor, emniyetin daha hızlı hareket etmesini sağlıyor ayrıca insanları bilinçlendiriyor.
çünkü hep hiç beklenmeyen kişilerin katil olduğu su götürmez bir gerçek, komşun ya da akraban. programın formatını düzenleyen kişi olması da bu konudaki yeteneğini gösteriyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar