sanki tersi daha çok oluyor gibime geliyor. ateist, solcu, devrimci hatuna tebliğ yapmanın cazibesi pek dayanılır birşey değildir.
devamını gör...
türk dizi senaryolarının insanları getirdiği son nokta. ne kadar saçma düşünmelerine sebep oluyor. kimsede böyle bir sevda yok. ben en çok böyle skandalları yaratamadığıma yanıyorum imparator neron.
devamını gör...
ateist olup kızları kandırayım diyen saf erkeklerin oltasına gelen safisaf kızların sevdasıdır, diyeceğim ama kızlarda sevda, yalnızca bir isimdir.

üstelik bütün yollar romaya çıkar, hangi yola getireceksin?

devamını gör...
muhafazakar erkekler muhafazakar kizlarin bu sevdasindan hareketle onlari suclayacaklarina bizde ne yok da onlara gidiyolar diye kendilerine sormali bence. oyle nargile kafeyi mesken etme ve sakalli entel tip yetmeyebiliyor demek ki.
devamını gör...
muhafazakar erkeklerin tamamına yakınının nerede açık saçık, oynak, edepsiz kız varsa gidip onları bulup evlenmelerinden ileri gelen durum.
devamını gör...
muhafazakar ne? evet muhafazakarlar da var bu hastalık. azıcık liberallik bulaştığı için oluyor bu. fakat müslüman kızlarda bu yoktur. müslüman kız bilir ki, hidayet Allahtandır.
devamını gör...
bunlar hep gen havuzumuzu çeşitlendirme meylinden mütevellit.

en farklı olan, en uzak olan, en zıt olan en istenen olabilir, en azından heyecan olabilir,

ne desem he he haklısın diyecek, her dediğimi kabul edecek adam bana ne katabilir,
ateist adam götürür yalnız dikkat kızlar,
sizi götürdüğünde, davanızı yıkmış, davasını güttüğünüz ideolojinizi, dilim varmıyor ama islamınızı yenmiş sayacaktır kendini. siz üstte iseniz tersi de olabilir bilemedim şimdi.

insafsızına denk gelirseniz gönlünüz biraz kayması bile yetecektir adamın kendini galip saymasına,

sonra ama halbuki ben kusurlu, aciz bir kulum dinim kusursuzdur diye kendinizi avutur durursunuz.

doğru tabi.

neyiz yani biz,
devamını gör...
az önce (79 saniye) ateist olmamla doğruladığım durum. şu anda altı tane muhafazakar kız tarafından müslüman yapılmaya çalışılıyorum. ilk zirvede birisini seçeceğim inşallah, maşallah, ne kadar da tatlı bir şeysin sen böyle? oyş.
devamını gör...
gereksiz bir uğraştır. bence bu yüzyılda müslümanın görevi hal ve hareketleriyle örnek bir insan olmaktır.
bunun dışında bilgi aktarımına vesaire ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. zaten bilgi bir tuş kadar yakınımızda ve her an ulaşılabilir.
he sen sevdalanmışsındır, adamı yola getireyim diyorsundur o ayrı...
bence bu tür durumlarda iki seçenek olur; ya sen ona doğru yaklaşırsın, ya o sana doğru. ikinci seçenek denenmemesi gerekecek kadar sakıncalı olduğundan bir selam mesafesinden fazla yaklaşmak tehlikelidir...
devamını gör...
muhafazakar erkeklerdeki ateist kızlara yönelme sevdasının yanında minik kalan sevdadır... yıllarca agnostik takıldım, çevremde n tane ateist arkadaşım var; bir tane muhafazakar kızın böyle bir sevda güttüğünü görmedim... muhafazakar kız olsa olsa internet ortamından diyalog kurarak bir şeyler yapmaya çalışır... ateist ortamında muhafazakar erkek görmek zor bırak kızı... şaka mı bu? bunun aksine ateist kızların cazibesine kapılan çok muhazakar genç görmüşümdür... ortama bir kaptırırlarsa kendilerini fena kayboluyorlar...
devamını gör...
kursakta kalır zira arada materyal uyuşmazlığı vardır. inancın kanıta ihtiyacı yoktur ancak insan akılla sadece doğrulanabilir yada yanlışlanabilir verilere ulaşabilir. akıllılar tanrıtanımazdır önermesine girmiyorum argümanların tabiatına yönelik yazdım.
devamını gör...
sonra aşık olurlar bunlar,

hanım kızımız ateist delikanlının ne kadar insancıl, ne kadar iyi kalpli olduğuna vurulur, ( ateist adam pistir, tecavüzcüdür, eline geçirdi mi bırakmaz, yalancıdır, hırsızdır diye öğretmeye ve sanmaya devam kuzular)

asi isyankar delikanlımız da diğer müslümanların aksine kendisine şefkatle yaklaşan, sevgi ile bakan, game of thrones izleyen, jazz dinleyen ama cemaatin sohbetlerini de kaçırmayan bu nur yüzlü, gül dudaklı, bahar gülüşlü tatlı kızcağıza vurulur.

zavallı bunlar. yazık onlara.

baştan acı çekebilirler, sonra umursamazlar.
devamını gör...
erkeklerdeki gavur hatunla evlenip, kestirmeden cennete gitme sevdasının kuzenidir. bir farkla, erkek bunu yaparken hatunun gözünde cool olmayı hedeflemez ama muhafazakar kızımızın cool gözükme arzusu bu sevdada tavan yapmıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar