muhalefetül lügateyn

#sözlük 

oldukça tahrik edici bir yazar. yemin ettim yazmayacağım diye. 2 dakika uzaktan bakayım dedim saçmaladığı başlığı görünce duramadım geldim. tepemde ekmek kırdıktan sonra üzerine türk tarih kurumunda basılan tüm kitapları, çalışmaları ve türk tarihi ile ilgili her ne bulursam atmak istiyorum. şimdi tekrar çıkıyorum. ulan bari ilkokul düzeyinde tarih bilginiz olsun lan. hep mi camdan baktınız hoca ders anlatırken yoksa benle aynı milli eğitimde basılmış kitapları okumadınız mı merak ediyorum. adının muhalefetül lügateyn olması ise devasa ironi.
devamını gör...
şahsı kamu yönetimi mezunu olup devlet idaresi hakkında gercek bir donanim abidesi olan yazar..

tarih bilgiside ön sıralarda çakma çağdaş hocalarını dinleyen süzme öğrencilerden kat be kat fazladır..

türk-islam felsefisini benimsemiş, idari anlamda da muhteşem tespit ve fikirleri olan örnek bir yazardır.. çemkirenlere aldırmasındır.. okumaktan çok keyif alıyoruzdur..
devamını gör...
( #5697489 ) dikkatimi çekiyor bu ara tespit içerikli, ne çok uzun ne kısa birçok kaliteli entry giriyor kendisi. belki kendi adıma böyle bir değerlendirme yapmak bana düşmezdi ama bugünkü durumdan sonra "dünya sözlük yönetimi adına" teşekkürü bir borç bilirim. daha çok ihtiyacımız var böyle içeriklere.
devamını gör...
entrylerini okurken sıkılmadıgım nadir yazarlardan..
hep yazmalı..
entrylerinin icerigi ve yazı uslubuyla saygıyı fazlasıyla hakediyor..
uslubu bir yerden tanıdık ama henuz çıkaramadım..
hadi hayırlısı..
devamını gör...
çiğ köfte göndermiş yazar..

yalnız acıydı.. bir hayli acı.. bir şey ima ediyor sanki bana.. çözemedim.. neyse çok şeyaparsa silerim tanımlarını.. söyletmeyin beni..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar