şahsen bir saygısızlık olarak görmüyorum. tamamen cenaze sahibi ailenin inisiyatifindedir bunlar. ayrıca tüm dünyanın gözlerini çevirdiği böyle bir yerde erdoğan'ın böyle bir tavır içerisine girmesini siyasi bir çıkış olarak görüyorum. ne olacak yani görmez kur an okumasa ne olacak, dinsiz mi gidecek adam. okundu işte kur an arkasından, çok meraklıysan git kabrine oku yasak koyan mı var. yok ama hazır tüm dünya basını orada canlı yayın var, türkiye cumhuriyetinin islamın son kalesi olarak(!), erdoğan'ın tüm dünya müslümanlarının banisi olarak kendini orada göstermesi lazım.
her şeyi şova dönüştürmesen olmaz zaten.
devamını gör...
aslında istekler iyi, tabi asıl niyeti bilemem ancak bunların geri çevrilmesi de bir saygısızlık olarak nitelenemez. sonuçta ailesi zaten bir program hazırlamıştır. reisin hemen postayı koyup geri dönmesi ise ayrı bir olay...
devamını gör...
tamamen tayyip düşmanlarını hayalidir. çok şükür hiç de haberde geçtiği gibi olaylar yaşanmamıştır. yok kuran okuyacakmış diyanet işleri başkanımız izin vermemişler, yok cumhurbaşkanımız kabenin bir parça örtüsünü rahmetlinin cenazesi üzerine koymak istemiş de izin vermemişler o da atarlanmış ilk uçakla türkiye'ye dönmüş. vay babam vay.

http://www.cnnturk.com/duny...
devamını gör...
iyi olmuş yerinde olmuş bir saygısızlıktır.

yaa arkadaş bu hareketlere neden giriyosun sen duanı et tamam daha ne zorluyorsun. senin bu hareketini savunmak isteyen biri çıksa nasıl açıklayacak bu durumu?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar