muharrem ince'nin bugün gerçekleştirdiği mitingde yaptığı harekettir.
diyecek söz yok . korumayı çağırıp bu çocuğu da fırlatsaydınız yaka paça , tam olmamış böyle. küçücük çocuğa bu üslubla yaklaşan sevgi dolu pıtırcık adayımız iktidara gelmesi olasılığında bu üslubu devam ettirir mi dersiniz?
ne diyelim , ne söyleyelim ; üslub var üslub var.

devamını gör...
muharrem bey ne yapıyorsunuz? o çocuk ve ailesi senin için gelmiş oraya, sıcağın altında dinliyorlar. göstermelik de olsa sık yanağını, öp bir tane sonra gönder. yanlış işler yapıyorsun son zamanlarda bak demedi deme.
devamını gör...
muharrem incenin hareketi 10 saniye gösterildiği akabinde erdoğan’ın 50 saniye oynatıldığı bir video olmuş. devamını görmediğimiz icin bisi diyemem görünen haliyle hoş bir hareket değil ancak su var ki çocuklara tavır almamasına ragmen ananı da al git, kılıçdaroğlu atar sizi, sözleri aklıma geldi nedende bir anda.
devamını gör...
ne büyük ayıp! bunu yapacağına git tanıdık müteahhitlere ihale ver daha iyi...
t: insanı, insanlığından utandıran bir davranış.
devamını gör...
videonun altıda biri inceyi gösteriyor. kalanı erdoğan propagandası trtyi geçtiniz.
konuya gelirsek erdoğanın ananı al da gitden başlayan, kendisini öpmek isteyen vatandaşı itelediği duruma gelene kadar pek çok videosu var.
bırakın bu ayakları.
devamını gör...
çocuğu gönderme gerekçesi olarak geçen zamanı göstermiş. inanılmaz önemli şeyler konuşuluyor orada ya, zaman önemli tabi. bir dakika demiş bir de, az değil. o kadar sürede ne laflar söylenir rakiplere... çocuğu kınıyorum.
devamını gör...
görünce mutlu olduğum harekettir. resmen ince'ye oy vereceğim, iyice kesinlik kazandı diyebilirim bu gibi krema hareketlerden sonra...

kardeşim, adam, müthiş zor zamanda olan bir ülkenin 19 ay öne çekilmiş başkanlık seçiminde yarışıyor, halkına bilgi vermek, oy istemek için dakikaların hesabını yapıyor. bu iş ciddiyet ister. birileri gibi duygu sömürüsü peşinde değil. ülke yönetmek ciddi bir iştir, orada ciddi bir miting var, bayramlaşma yok!

öğretmen gibi öğretmen, sahnesine sorumsuzca salınan çocuğu hadi bakalım diye dehledi, insanların da gereksiz yere zamanı çalınmamış oldu.

özlediğim ciddiyettir, özlediğim...

helal olsun.
devamını gör...
bir ipte iki cambaz olmaz,
bir sahnede iki çocuk olmaz,
demek istemiş zat-ı şahaneleri.
devamını gör...
diğer başlıklar altında olduğu gibi bu başlık altında da görüyoruz ki kim bir lideri destekliyorsa o lider kesinlikle hata yapmaz, yapamaz.
hepsi peygamber gibi maşallah.
devamını gör...
başlığa bakıp videoya tıklamadan önce acaba nasıl abartmışlar diye düşünüyordum ama videoyu izleyince bildiğin çocuğu kovmuş. sebep de kaybedilen 1 dakika. kürsüde bisiklete binmeye vakit var ama senin için gelen çocuğa yarım dakika ayırıp kalbini kırmamaya vakit yok.
devamını gör...
sahne benim sultan benim kovalayışıdır. hiç ince bir hareket değildir. mitinglerde çok önemli şeyler konuşuluyormuş gibi 1 dakikam gitti deyişi ise hüzün sebebidir.
devamını gör...
muharrem ince'nin videosunun tamamı internette yok sanırım . neler olmuş bilinmiyor .
adamın konuşmalarını tv kanalları zaten 10 dakika ya veriyorlar ya vermiyorlar .
10 dakika canlı yayında kalacağını bildiği için böyle bir tepki vermiş olabilir.
kaldı ki mitingin geri kalanı yok . belki çocuğu tekrar sahneye aldı , konuştu.
öğretmen olan adamı karalayabilmek için bunu mu seçtiniz.
bu düzen değişecek,zorbalık diktatörlük demokrasinin önünde diz çöküp özür dileyecek. ama suçlu cezasını çekecektir.
devamını gör...
riyakar, münafık, yalancı bir adamın yaptığı şey. bi'zamanlar da mafyadan bozma sarıgülü parlatıyorlardı. bunların içinde adam yok. hırsız, yalancı, dolandırıcı, düzenbaz dolu. en iyileri bu tipler işte düşünün. bunlar memleketin başına gelse var ya! aman Allah muhafaza! hamuduyla yutarlar.
devamını gör...
zamanimiz yok ne demek?
senin 2 dakikan o cocugun o anki hislerinden onemli mi? yazik vallahi yazik.
devamını gör...
rte insanlara "ananı da al git" diye çemkirirken , madencilerin aileleri yerde tekmelenirken sesini çıkaramayan ikiyüzlülerin , adı önemli değil herhangi bir muhalefet adayının açığını arama çabaları diye düşündüren başlık..

eleştiriyorsanız, takım tutar gibi tuttuğunuz parti görevlilerin hatalarını da eleştirebilmelisiniz,
devamını gör...
muarrem'den beklediğimiz tarzda hareketler bunlar. adam kaç gündür anadolu insanına, örtülülere, amcalara, teyzelere, gençlere filan katlanıyor, dişlerini sıka sıka zorla sempatiklik dağıtıyor hepsine. e bi yerde hava kaçıyor bazen, olur olur.

onu boşverin de, şu muarremci kızıltrollerin bu davranışı savunmak ve aklamak için yukarıda gösterdiği çabaları, o büklüm büklüm cümleleri, kelime oyunlarını, ihale mihale diye konuyu değiştirme çabalarını vs toplayıp bir mizah kitabı yapsak ya. bayağı komik, cidden.

ihale diyen yazarları tam çözemedim ama. ak parti'li mi cehaşpe'li mi acaba? hani cehaşpe'li belediyelerin mâlum ihaleleri filan var ya, onları diyolar herhalde.
devamını gör...
şık olmayan hareket.

1 dakikanı ayırıp güzellikle indireceksin çocuğu muharrem bey. boş ver, seni ekranlarda göstermesinler diye emir verenler, baskı yapanlar utansın. hoş utanmaları olsa böyle ahlaksızca şeylere tevessül etmezler ya neyse...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar