murat övüç'e polislerin iğrençsin demesi

devletin resmi bi kurumu tarafından lanetlenmiş olduğu söylenen birine, bir başka devlet çalışanının hakaret etmesi hadisesi.
eşcinsellerden vergi alırken kimse lanetli ya da iğrenç diyerek vergi almamazlık yapmıyor. aynı şekilde devlet hizmet ve tutumlarında da vatandaşlarına ayrıcalık yapamaz.
devamını gör...
kim dedi , ne dedi, neden dedi, gerçekten dedi mi , medyatik olmayı seven birinin rastgele iddiası mı ; gibi gereksiz soruların sorulabileceği önü sonu olmayan bir videodan kesite dayalı iddia.

tam yerine rast geldi reklamımı yapayım cinsi bişey üzerine ne gereksiz konuşmuşsunuz yahu .
devamını gör...
ne söylediğinden ziyade samimi olmayan bir insan için zannımca kabahat değildir.

her paylaşımı cinsellik, her paylaşımı bel altı, her üç hikayesinden birinde 'kadın'ın adı 'motor'...
ayrıca beyler kimse kusura bakmasın, ibneliğin her türlüsünü yapıp Allah adını dilinden düşürmeyen insanları gram samimi bulmuyorum.
son olarak böyle samimi bir insan bu kadar gösteriş meraklısı olmaz..

hadi eyv.
devamını gör...
emir kaya nın yazısında yazdığı gibi lgbti aktivistleri ile bunlara saldıranlar birbirlerini besleyen iki kitle. aklı selim sahipleri lgbti aktivistlerinden zaten nefret etmez, olsa olsa acır yanlış bir yolda oldukları için. fakat bu kişiler kendilerinin yolunda gitmeyen herkesi saldırgan olarak niteledikleri için insanlar da ben buna kesinlikle tepki vermeliyim ki onlardan olmadığım belli olsun yoluna gidiyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar