murat övüç

tv de ilk gördüğümde 10 dakika saf saf baktım. şimdi kanal değiştirirken 5-10 dk bakıyorum, gülüyorum. değişik, sevimli bir tip.*
devamını gör...
yeni nesil güzin abla v.3.0. kendisine gelen mesajlar doğrultusunda cevap mukabilinden videolar çekip yayınlıyor. aga fenomen olmak için herkes bir taraftan saldırıyor. bu da farklı bir dalga. ben çözemedim.

sizi ümit erdim'in orjinalinden daha iyi taklidiyle başbaşa bırakıyorum.

devamını gör...
fikirlere, davranışlara, insanlara saygı duyan biri olduğumu iddia ederim ama ben bu herifi döverim. hiç mi derdiniz yok arkadaş? hiç mi sıkılmıyorsunuz? ülkede bunca *okluk var tecavüz var cinayet var? ve * aydınlarımızın ağladığı şeylere bak.

anca satışlar düşünce korsan almayın diyen zihniyetten bu beklenir.
devamını gör...
rol yaptığına emin oldum öncelikle bu şahıs eşinden yeni ayrılmış bir erkek çocuk sahibi biri. hani bazı insanlar vardır ya kimseden çekinmez arsızdırlar şakadan bizim utanacağımız şeyleri bile arsızca utanmadan sıkılmadan yaparlar işte bu abide öyle. kesinlikle rol yapıyor bir ortamda denk geldiğimiz kız kardeşi bana bunları söyledi. hala şaşkınım ve harbiden bu gibi insanları zengin ettiğimiz için yazık diyorum sadece yazık.
devamını gör...
zamanında nefret ettiğim, son zamanlarda ise ciddiye almamaya başladığı için olsa gerek sevdiğim bir instagram fenomeni. tatlı tatlı konuşuyor, yaşam enerjisi asla bitmiyor.
devamını gör...
anladığım kadarıyla dünya sözlük yazarlarının 'takip etmeden olmaz, nolamaz' dedikleri şahsiyet. fenomenmiş.
sözlük erkekleri niye bu kadar çok seviyor?
bu konuda fikrim olmaması için açıp bakmadım.
devamını gör...
oldum olası nefret etmişimdir. gecen insanlara iyilik yapmak adına bir haberini okudum ki boyle haberlerde bakisim direk degisir ama bu dizel için degismedi.
devamını gör...
murat abiye laf söylemeyin kızınca sana dünyayı dar ederim sen benim kim olduğumu biliyor musun filan diye konuşma devam ediyor. böyle ünlü olunuyor demekki. *
devamını gör...
son verdiği demece göre sevgilisi kapalıçarşı’nın imparatoru imiş. ve hiç çalışmasa bile yedi sülalesine yetecek kadar parası var imiş bu imparatorun. düşününce sizin de kusasınız gelmiyor mu?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar