müslüman düşmanlığı

türkiye'de ateistlerin çokça yaptığı harekettir. güya bir tanrı tanımıyorlar ama işleri güçleri islamiyet ve müslümanlar. avrupalıların ise önceden olan kuyruk acılarını müslüman düşmanlığı yaparak yansıtmalarıdır.
devamını gör...
avrupalı ateistler müslümanlara karşı çok bir reaksiyon göstermezler. ama türkiyedekiler tam bir ibret vesilesi. ama bunda şunun da etkisi var kuşkusuz. avrupada ateistlerin karşısına hristiyanların kendilerini haklı gösterebilecek argüman çok fazla çıkartamadıkları için ateistler kafa olarak rahatlar. müslümanlar da kendileri için çok fazla tehdit oluşturmuyor ve üstelik kendileri müslümanlar konusunda biraz da bilgisiz oldukları için müslümanlara karşı çok fazla tepki göstermiyorlar.

ama sözkonusu türkiye'de olduğu zaman yaptıkları her şeyin mutlaka karşılığını müslümanlardan gördükleri için -yani müslümanlar bunun altında kalmadıkları için- ve etkileme güçleri de hristiyanlar üzerinde olduğu kadar tesir etmediği için müslümanlara karşı daha bir reaksiyonel davranırlar. ve bir de müslümanlardan da çok fazla hoşgörü de görmedikleri için bu tepki giderek daha nefret hâline dönüşüyor.
devamını gör...
"türkiye'de atayıstların çokça yapdığıdır" ya bu nasıl bir çıkarım? elbetteki tepkimizi,eleştirimizi, savlarımızı, islama yönelik yapacağız. şintoizm eleştirisimi bekliyorsunuz? onu caponlar yapsın. budizme mi saydıralmı? "müslüm"an ülkede yaşayan atayıst onu eleştirir. günde 5 kere evimin dibinde çan çalsalar hristiyanlığa giydiririm tabiki. mahallede inek sürüleri başı boş gezse buda amcama ver yansın ederim. diğer dinlerle pek muhatap olmadığımızdandır anlıyacağınız.
devamını gör...
türkiye'deki bir takım "müslüman"ların mutaasıblığı, fikri çürümüşlüğü, köylü kurnazlığı, rahat rahat kul hakkı yemeleri, basiretsizliği, siyasi fanatizmi gerçekten düşman olunacak tarzda. sanırım böyle olmayı kemalistlerden öğrendiler. geçmişte kemalistlerin yaptığı ne kadar haksızlık, pislik varsa hepsini bu bazı "müslüman" tayfa da yaptı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar