müslüman türkiye

kavramsal düzlemde dogru vicdani eksende tutarsız ve çelişik ifade. size inandığınız peygamberin musluman tarifini yazıyorum: musluman, diğer muslumanlarin elinden dilinden emin olduğu kimsedir.

aga komsu komşuya güvenmiyor, çocuklar bayrama kapı kapı dolaşamiyor, kadınlar gece dışarı çıkamıyor, insanlar evinde altın saklayamıyor, ticaret ahlaki yok, dolandırma bir alışkanlık olmuş, yolsuzluk almis yürümüş, torpil gırla gidiyor, adaletsizlik ve hukuk sistemi çökmekle kalmamış bir de çürümüş, devlet erkan'ı yozlaşmış, ahlakımız korozyona uğramış... evet musluman türkiye haklısınız.
devamını gör...
onlarca yıl dinden uzaklaştırılmaya çalışılan bir ülkenin bunlara rağmen kısmen koruduğu ruh.

aga sen yıllarca insanları dinsizleştirme politikası güt ahlaklılar başarılı olamaz diyerek dinî değerleri ayaklar altına al. kuran a ahlaksız arabın uydurması de. sonra da çıkıp bunlar nasıl müslüman de. bu müslümanlar sizin aşındıra aşındıra imanından başka müslümanlık bırakmadığınız müslümanlar bu nesil sizin eseriniz.
devamını gör...
türkiye'nin islam ile alakası, üzülerek ifade ediyorum ki sadece geleneksel islam dini ile alakalı. hakeza, "dünyanın en cahil insanı kimdir?" diye sorsalar; "türkiye, islam'ın son kalesidir diyen insandır" derim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar