sanki yolsuzluğun babasını yapan, benden başkası teröristtir diyen, torpili rutin hale getiren akp çok müslüman.

chp nin galibiyetine sevindiğimiz yok ama akp nin de çok ciddi bir tokata ihtiyacı olduğu kesin. ki durumun bu hale gelmesine sebep olan akp nin kendisi zaten. sen adam gibi yönetseydin memleketi bu millet arkanda dururdu. şimdi hainlik yaptı diye milleti suçlamayın alemi yok.

yanlış bakış açısıdır.
devamını gör...
akp'nin seçimlerde galip gelmesine sevinen anadolu insanının durumudur. chp ve hdp seçmeninin zaten din ile mesafesi bellidir. bu kadar şirk ifadeye ve islam tahrifatına sebep olanları desteklemek en hafif tabirle cehalettir.
devamını gör...
her insanda küfür ve iman üzere sıfatlar bulunur. kişinin küfür ve iman üzere olması ayrı mesele, sıfatlara haiz olması ayrı... bu vesileyle, türlü dolaplarla cep dolduranların galibiyeti için ''islamın galibiyeti'' demek, zannediyorum ziyadesiyle a haber izlemenin tezahürü...
devamını gör...
cumhur ittifakı ekürisi erdoğan ve bahçeli mevcut sonucu kabullenmiş ve sükunet, uzlaşma, iletişim esasına dayalı açıklamalar yapıyor bu akşam. siyaset böyle bir şeydir, duruma göre pozisyon alma.

tabandaki kızgınlık da, heyecan da geçer bir süre sonra. ilk anda olur böyle fevri çıkışlar.
devamını gör...
insanların inancını sorgulayabilme cesareti ve hadsizliğini gösterebilen bir yazarın açtığı başlık. müslümanlık sadece senin ve senin gibilerin değil canım.
devamını gör...
işte bu zihniyettir akp sempatizanının karın ağrısı. çünkü onlara göre tayyip, mehdi ayarında. onun gibisi bir daha gelmez, o çekilirse ülke batar falan filan. bu zihniyetin şişirmesiyle zaten bazıları da kendini adam zannetmeye başladı.

-sevinecekten ziyade açık açık bayram ediyorum. sen'e ayıp olmuyordur inşallah?

<< önce şunu kabul et: “sözüne uymuyorsun!”
sana oy verenleri, kat’iyen duymuyorsun,
vermeyeni zaten hiç insandan saymıyorsun,
bir değişme masalı, bir de ak tutturdunuz,
bu millete karayı, ak diye yutturdunuz.>>
*
devamını gör...
yeter artık bu dindar geçinen kan emici zerzevatin kendilerini cennetlik diğer herkesi cehennemlik görme saçmalığı..

pis ellerinizi çekin tertemiz dinimden ferisi kılıklı böcekler...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar