mustafa cengiz

#spor 

galatasaray'da 20 ocakta yapılacak başkanlık seçimleri için adaylığını açıklayan ilk isim.
başkan olursa hem fatih terim'le, hem de drogba , oyuncu antrenürü olarak sneijder ile, tuchel ile bielsa ile görüşeceğini beyan etmiş.
1949 yılında gaziantep nizip’te doğumlu işadamıymış.
cengiz köy kalkınma kooperatifi merkez birliği (köy-koop) kuruluş ve özellikle dış ticaret oluşumunda kurucu uzman olarak çalıştı. daha sonra eski yerel yönetim sonra içişleri bakanlığı vesayetindeki 670 belediye’nin merkez iktisadi kuruluşu tansa (tanzim satışlar) ilk ve son genel müdürü olarak çalıştı.
şu anda petrol, akaryakıt sektöründe kendi şirketleri ile faaliyet gösteriyor.
devamını gör...
dursun özbek'in yerine gelebilecek herkes gibi takıma iyi geleceğini umduğum yeni başkanımız. hayırlı olsun.
devamını gör...
çok şanslı adam bu kadronun başına geldi ki bu sene futbol takımı iyi iş çıkarırı kaymağını da bu adam yer.
devamını gör...
bu entryi yazmaya baslamadan önce, hendek geçilirken deve degistirilmez mantigindan hareketle, gelmesinin hayirli olmayacagini düşünmüştüm. ama konusmalarini dinledikten ve gecmisine baktıktan sonra faydalı olacağını soyleyebilirim. geçmişinde tam anlamıyla burokratik elitmiş. bu yuzden kurumsalliktan anlayacagini düşünüyorum. ama galatasaray demokratik ve statukocu kulüp. haliyle degisimin riskli olduklarini dusunduklerinde direk kelleyi alıyorlar. turkiyede takimlara bakın, hiç birinin başkanı galatasaraydaki gibi sık degismez. çünkü başkana her zaman baskı yapacak grup var. böyle bir takım birde trabzon işte. ama bence basarili olacak. yeterki işi bilenlerle çalışsın. birde dursun özbek aptalı var. bunun yaptığı hatanin aynısını ünal aysal'da yaptı kendisine baskı geldi. nasil olsa isler iyi gidiyor diye secime gitti bu sayede secilirse gücünü tahakküm edebilecekti. ama yalan oldu. buda aynısını yapti yalan oldu. özbek daha aptal tabi. simdi secim yaptı. şimdiki secimi kazansaydı, ama takım şampiyon olmasaydı yine kaybedecekti. velhasıl bence hayirli oldu böylesi
devamını gör...
şu zamana kadar gördüğüm en efendi başkanlardan. bunca zaman türk futbolu içinde böyle sakin, efendi, kendinden emin kalabilmek. insan hayret ediyor.

galatasaray'ın yeni başkan seçimlerinde de aday olan insan, inşallah kendisi kazanır.
devamını gör...
galatasarayın 37. başkanı iken bugün yapılan seçimlerde 38. başkanı da olmuş kişi.
devamını gör...
gassray başkanı seçilmiş isim. adamın paçalarından beyefendilik akıyor resmen. bir de bizim azize bak anasını satayım.
devamını gör...
adaylar içinde başkanlığı en çok hak eden kişiydi.

tebrikler başkan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar