mustafa kamalak

zeka yaşını merak ediyorum.

ağır yazdım evet. ama sor bir neden..

adamtv 5 de erbakan ın yeniden genel başkan olmasına tarihten örnek olarak franklin delano roosevelt in felçli olarak başkan olmasını veriyor.

iyi ama kızanım örnek verdiğin adam o sırada 50 yaşındaydı.

86 nire 50 nire bre.. milleti salak mı sanıyor ne !
devamını gör...
maraş imam hatip lisesini bitirdikten sonra ankara hukuk fakültesinden mezun olmuş, cumhuriyet üniversitesinde dekanlık yapmış anayasa profesörü , 2001 senesinde refah partsinin kapatılma davasında refah partisi adına sözlü savunma yapmış maraş milletvekili , saadet partisinin kurucularından , iptal edilen saadet partisi kurultayı sonrası partiye atanan kayyım kişi , olağanüstü kurultayda işi ehline teslim edileceğini ve hocanın adaylığında hukuki engel olmadığını bildiren amca ayrıca şunlarıda söylemiş :
--- alıntı ---

''Türkiye'ye ve dünyaya yön verecek bir lider. Türkiye'ye öncülük edecek güç Milli Görüştür. Biz sadece Saadet Partisi'ne genel başkan değil, dünyaya bir lider seçeceğiz''
--- alıntı ---
akabinde dünyaya lider olabilecek kişinin adaylığını onaylamıştır. fiili bir engelin gözüne çarpmamış olması çok ilginçtir. değerlendirme sırasında yeteneği hırsla karıştırıp partinin en hırslı kişisinin seçilmesine önayak olması, partide bulunan vizyon eksikliğine bariz kanıt olmuştur.

devamını gör...
merhum necmettin erbakan sonrası saadet partisi genel başkanlığı için ismi geçenlerden.

genel başkanlık için kulisler hemen hareketlenmiş. fatih erbakan için 'askerlik' meselesi ortaya atıldı. ayrıca daha 'pişmesi' de gerekiyorsmuş.

kulislerde ismi geçen bir başka isim de anadolu gençlik derneği'nin Başkanı ilyas tongüç.

neticede bunların hepsi kulis haberi. neticeyi yakında görürüz.

http://www.dunyabulteni.net...
devamını gör...
yıllardır, rahmetli necmettin erbakan gibi bir hatibin rahle-i tedrisinde bulunup da, milletin karşısına çıkıp iki söz söyleme fırsatı bulmuşken iki kelimeyi bir araya getirip de iki cümle kurabilmekten aciz olduğunu hayretle izlediğim kişi. şu anda habertürk'te didem yılmaz'ın konuğudur. bu kişi milli görüşün başına geçerse kendimi gidip en yakın köprüden aşağı atacağım.
devamını gör...
geçici bir süreyle saadet partisi'nin ba$kanlığına geldiğini de eklemi$tir.

''birçok insan var milli görü$ camiası içinde saadet partisi ba$kanlığı görevini yerine getirebilecek.''
devamını gör...
vay babam vay koca milli görüş kimlerin eline kalmış.


ha gerçi emanetçi. babasının biricik oğlu mercedesinden inip askerliğini yapsın gelsin koltuk fatih ciğimin.
devamını gör...
ihl sözlük'ün yeni gözdesi... siyaseti ilkeler üzerinden değil de hep bir kurtarıcı kişi üzerinden algılayanlar elbet lak lak edeceklerdir. erbakan'a yapmışlardı. sonra vefat ettiğinde timsahca üzülmüşlerdi.

edit:siyaseti ilkeler üzerinden yapmayanlar hakkında kısa bir tüyo. benim şahit olduğum kadarıyla ve epey bir zaman sürecinde erbakan hocamızı vaktiyle putlaştıran kişiler için erbakan artık yaşlı bir kimse halini alınca tayyip'i put edinmeleri hiç de zor olmamıştı. sonra tayyip'in yanına yeni gözde numan eklendi. bizim cenah için söylüyorum bunu.

büdüt: bir de siyaseti yaşlıların yapmasına tepki gösterip akıl yürütenler var hani şu ''habu yaşta nedir bu gözünü toprak doyursun '' diyen angut sağcı tayfa. bunların siyaset telakkilerine göre yüzde yüz haklılardır kendileri. çünkü onların mantığına göre siyasi lider ve çevresi belli bir süre nüfuz sürdürür.o arada tüm sülalerini bakacak kadar servet edindiklerinden siyasette kalmalarının bir önemi de kalmaz ve bu söz onlar için kullanıldığında haklıdırlar.

esas tanım: yeni genel başkanımızdır. ilkeler insanıdır.hayırlı olsundur.
devamını gör...
saadet partisi'nin yeni genel başkanı. seçimden sonra kongreye kadar genel başkanlık görevini yürütecek imiş.

bir de bu partiye gerici derler prof. dr. dan aşağısı genel başkan olmuyor.*
devamını gör...
erbakan, kutan, kurtulmuş ve kamalak. hepside profesör ancak profesör kesilen sözlük yazarcıklarıı tarafından ünvanları ile beraber aşağılanırlar.

camiaya hayırlı olsun. geleneğin böyle devam etmesini dilerim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar