mustafa keser

trtnin 1975 yılında açmışŸ olduğŸu amatör ses yarışŸmasını kazanarak sanat hayatına ayak basmışŸ bu abimiz.trt repertuvarında bir çok parçası vardır.
devamını gör...
çok matrak ve enteresan fıkralar anlatan bir sanat musikisi aşığı olan sanatçımızdır. hiç anlamam neden bir filmde oynatmazlar acayip yeteneği var zira.
devamını gör...
türkiye de bu adamın üstüne sahne şovu yapabilen başka birisi yok diyebilinecek sanatçı. evinde sürüyle mendil koleksiyonu vardır. hele ki bir tutku eserini söyleyişi vardır ki akıllara zarar.

devamını gör...
biz dün mustafa abimizin trt de ki programına gittik.. evvela kendisi sahneye yılların birikimiyle inanılmaz derecede hakim, hazır cevaplılığı, espirileri, fıkraları ve kendine barışıklılılığı ile hayran olunası bir insan.. yanı başımdaki ablalar 65 yaşında olduğunu söylüyorlardı ki o performansını, 35-40 yaşındaki bir insanın enerjisini görünce bana hiç inandırıcı gelmedi.. ha bu arada her "alooooo" diyişinde malum levent kırca espirisinden ötürü dayanamayıp güldüğüm için buralardan kendisinden özür diliyorum
devamını gör...
istanbula en son gittigimde otobüste kırmızı ışıkta beklerken arabasıyla yanımıza yanaşmış kolunu pencereden sarkıtarak o gevrek yüzüyle etrafa bakan müthiş sanatcı kişiilk
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar