mustafa özbağ

ak partiden gazetecisine, oradan tut pkklısına kadar herkesi korkusuzca eleştirebilen, mevlevi üstadı. hiç bir zaman ne Allah yerine koydu kendisini ne de ima etti. isteyen bütün sohbetleribi tek tek incelesin.
belki de şu ana kadar kimsenin bir kuruşunu parasını istememiş ve boğazından geçmediği için sadece Allah rızasını güttüğü için bu kadar zulüm ve iftiraya uğruyor.
neymiş rüyasında görmüşmüş atatürkü. hani rüya haktı. ayrıca herkesten çok eleştirel yaklaşan biri atatürke. ne demiş atatürk seyit mi demiş. yooo.
bir de şu işçi hakkı meselesi. acaba o hadisi eleştirenler. sohbetteki konunun herkesin hakettiğini kazanması konusu olduğunu biliyorlar mı. hayır. hayır. hayır
diğer yandan nezir asaroğlu adlı fetöcü. evet harbi fetöcü gazetecinin bursa belediyesindeki rantlarını sohbetlerinde konuştuğu için nezir ve avanesi tarafından sol haber tarzı gazete sayfalarına sürekli servis edilmekte. bu kadar dini doğru yaşamak mı isitiyorsunuz. evet haksızlığı eleştirin ama önce işin aslını bir dk.lığına da olsa araştırın. o zaman bu haberlerin hep nezir ve avanesinin başının altından çıktığını göreceksiniz.
sahte fatura diye iftira atıldı alnının hakkıyla beraat etti. belgeleri de koyacağım merak edilmesin.
nereden mi biliyorum. bizzat gidip tanıştığım bir insan. egenin harbi efesidir. tanışın derim.


"ey iman edenler! bilmeden birilerine zarar verip de sonra yaptığınıza pişman olmamanız için, yoldan çıkmışın biri size bir haber getirdiğinde doğruluğunu araştırın."hucurat-6

https://t.co/UErn1V80ss
devamını gör...
dini kendince yorumlayıp müslüman adamı müslüman olmaya çağıranların ahkam kesmesi. cürette seviyenin ismi. cüret şu ki, önce sen kendine bakacaksın insanlığa maddi manevi katkına, ilmine, bilgine, ahlakına, ortaya çıkardıklarına sonra da o pis ağızınla (günahsız ağız misalince) 140 karakter sınırı uygulaması kapsamından çıkıp konuşacaksın. önce o seviyeye geleceksin, ortaya çıkardıklarına bakacaksın. hadi o kadar olamadın, atıp tutup yani iftira ettiğin kişi hakkında tanımak için zerresine kadar okuyup araştıracaksın ve bir hükme varacaksın. cahillik seviyesindeki cüret. o sebeple yazılanları ciddiye almamak lazım. aradaki kırpılmış kelamlar ile ancak o küçük akıllar kandırılır ve orada boğulur giderler.
idrâk-i maâlî bu küçük akla gerekmez. gerisi teferruattır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar