bunu anlamak da bir nimet.
karşı tarafın umursamadığını anlayamama yada ısrarla ve herşeye rağmen karşı tarafı mutlu etmeye çalışma ise düpedüz aptallıktır.
devamını gör...
kar zarar muhasebe analizlerini ders kitaplarından alıp hayatına monte etmiş birisinin gerçek halini görememek sadece hormonların buğusundan dolayıdır. tabi buğu da buğunun kalkması da bir tecrüme kazandırır. elbette kaybettirdikleri yanında tecrübeden bahsedilmez bile.
devamını gör...
bir ateş yakmışlar bağlamışlar seni ortasına, bütün vucüdun yanıyor Allah yanıyor veya volteren iğnesini tam kalbinin üstüne yapmışlar yakıyor Allah yakıyor hah! işte öyle bir duygu seli yaşatır insana.
devamını gör...
ailen, hocan vb. birini bulsun evlen güzel kardeşim uğraşılmaz böyle işlerle. böyle uğraşıp mutlu olan kim var dediğim umursanmadığını anlayan şahıs.
devamını gör...
vefasız, nankör insanların sevgiyi ayaklar altına almasıdır, çiğnemesidir. böyle insanları tanıyınca uzaklaşmak lazım ama diyaloğa devam edilirse sevgi ve alâkanın zaafiyet derecesine düştüğü anlamına gelir. bu insanların sevdiklerinin sevgisini istismar etmelerine izin vermemek lazım. yalnız birinci derece yakın olanlar için yapıcak bi şey olmuyor, ve çok yıpratıcı olabiliyor. bu da o insanın sınavıdır demekten başka bir yolu olmuyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar