açılmıştır.. iğrenç tecavüz vakasına tepkinin büyümesi için atılmış samimane ve naçizane bir adımcıktır.. elbette desteklerinizi bekliyoruz..

http://www.cogitosozluk.net...

sayfanın beğenilmesi ve beğendirilmesi, hatta sayfada paylaşımlar yapılması tepkiyi büyütecek, kamuoyunu en azından facebook vasıtasıyla bir nebze dahi olsa duyarlı hale getirebilecektir..

devamını gör...
çoğunuzun aklından geçeni tahmin edebiliyorum:

"facebooktan vatan kurtarılmaz"
"facebooktan namus kurtarılmaz"


yanılıyorsunu kardeşlerim. adaletsizliğe karşı, pisliklere karşı, ayıba,günaha karşı tarafımızı belli etmek zorundayız. bugün daha doğrusu yıl olmuş 2011 sosyal medya kullanılmayacakta ne kullanılcak? attığı adımı tivitırına yazan genç kızlar, ilişki analizlerini feysbukta tartışan ergenlerimizin dikkatini nasıl çekebiliriz internet dışında? haydi bakalım, sosyal medya gücünü görelim. tarafınız belli edin. bu bir insanlık ayıbıdır. kimse kalkıp bir eylem planlamadıysa, hiçbir sivil toplum örgütü işin üstüne gitmediyse bu bizim de suçumuzdur.

"tarafını,rengini belli et türk milleti"

evet dibine kadar kınıyorum. şu an buna katılmaktan başka elimden bir şey gelmiyor maalesef.

devamını gör...
mübarek'i bile sosyal ağlar götürdü, geleceğin devrimleri internette yapılacak. elbette ki bu sayfa önemli ve etkilidir.
devamını gör...
hsyk'nın topladığı yargıda durum analizi isimli toplantıda hakim ve savcıların ortak görüşü vardı o da mağdurun tecavüzcüsüyle evlendirilmesi diye hatırlarsınız umarım ondan sonra da yargıtay'ın verdiği ahlak dışı, mantık dışı bu karardan sonra yargı'daki bu zihniyet gitmedikçe ne yazık ki bu durumlarla daha da karşılayacağız. binlerce başörtülü anayasa mahkemesinin verdiği kamusal alan kararında sokaklarda bir şey yapamamışken bu facebook sayfası hiçbir işe yaramayacaktır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar