namet

geçen hafta sonu gebze dilovası'nda başbakan tarafından açılışı yapılan ve de türkiye'nin en modern tesislerinden biri olan et ürünleri markası..
kayar kardeşler uzun süredir et işi yapmaktadırlar ve markalı bir ürünle sucuk salam işine de girmek istemektedirler..
'aynı zamanda domuz çiftliği de bulunan, ünlü sucuk salam markası'nı satın almak suretiyle bilinirlik meselesini de kısa yoldan çözmek istemişlerdir.. fakat bu güzel kardeşlerimizin bilmediği şey bu markanın kötü şöhretidir.. bizim camiamızda tutunmaları için kendilerini daha çok anlatmaları lazımdır..
ben elimden geleni yapıyorum bak: aytaç kadar coşkun kadar güvendiğim ve daha hijyen bulduğum için tercih ettiğim çok da lezzetli ürünleri bulunan marka!
ama ben de yeterli değilim arkadaşım, gönderdiğin sucuklar bir tanımda bitiyor gördüğün gibi..
devamını gör...
halihazırda hiçbir şekilde güven arzetmeyen et ürünleri ve kahvaltı ürünleri üreticisi ve satıcısı. aynı zamanda restaurant tipi yerleri de mevcuttur.
devamını gör...
lezzetinin yanı sıra ambalaj konusunda da gerçekten iyidir ama evet camiada yeni kimliğiyle daha çok bilinmesi için kendini ifada etmesi gereken marka ayrıca helal sertifikasıda mevcuttur
devamını gör...
sığır ürünü olarak sattığı pek çok ürününde domuz katkısına rastlanmıştır. ibb'nin bu konuda bir de resmi belegsi vardır, yakında ilk kez ve sadece cogito sözlük'te yayınlanacak.
ayrıca namet, burger king'in hamburger etlerini de tedarik eder. yani burger sakat, tavuktan şaşmamak lazım ki o da sakat.
devamını gör...
bir yakınımdan duyduğuma göre 25 haziran itibarı ile çayırova fabrikasında virüs bulaşan çalışan sayısı 283.
eleman eksikliği yüzünden faruk kayar bile kesimhanede kesim yapmaya başlamış. virüs bulaşanlara 1 hafta sonra işe başlayacaksınız talimatı verilmiş. yeni işe alımlara başlamışlar.

normalde 830 çalışanı olan bir yer. virüs bulaşma oranı neredeyse % 40 olmuş ama fabrika hâlâ çalışıyor. bildiğim kadarı ile % 10'u geçince fabrikayı kapatmaları gerekiyor.

hâlâ kapatılmaması, firmaya nasıl torpil geçildiğinin apaçık göstergesi.
devamını gör...
mış muş
bir kaynak olarak eltimden duydum,bir gün tez yazarsam bunu kullanacağım.
duyumla bir markanın değerini düşürmekte ne bileyim
devamını gör...
evet eltimden duydum.
bu haberi bana veren çalışanı ifşa edeyim, ondan sonra adamı kapıya koysunlar!
bu bilgiyi vereni ifşa edecek kadar salak değilim.
çalışanlar, kendi aralarında kurdukları whatsapp gruplarında paylaşmışlar. şu an 283 kişide virüs var. ayrıca iş ilanı da vermişler. haftaya da herkes işe başlayacak demişler.
konu hakkında gazeteler haber yapmış. geçen hafta 170 kişide virüs varmış zaten.


https://meydan.org/2020/06/...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.