nar sözlük

bir zaman buradan uzaklaşınca sadakat duygumu bir kenara bırakıp gittiğim şimdi de ara ara takıldığım sözlük.
biraz eksikleri var ama bence gerekli reklamla dünya sözlüğü rahat yakalarlar ayrıca çok seri halde de reklam çalışmaları yapıyorlar çizgilerini bozmadan büyürseler bence tutar fakat yazılımını değiştirmeleri şart.
devamını gör...
ne öveceğim ne de söveceğim sözlüktür. fakat burada salak salak konuşarak millete hakaret ettikten sonra cezalandırıp oraya giden tipler var. "mağdurum da mağdurum" deyip verip veriştirmişler bir de. her hikmetse hiç kendi kusurları da yok bu konuda. neyse inşallah cezaları bitince oralarda ve başka yerlerde kalırlar da tekrar buraya gelip tükürüklerini yalamazlar. kendilerine yazık sonuçta.
devamını gör...
kaplumbağadan bile yavaş olan sözlük. gerçekten ben bu kadar yavaş sözlük sitesi de görmedim internet sitesi de görmedim. şaka gibi.
devamını gör...
bir türlü dikiş tutturamadı dediğim sözlük sitesi. sürekli bakımda olan nar sözlük bugün giriş yaptığımda yeni sözlük tasarımı ile gönüllerde taht kurmuş diyebilirim. nar sözlük yönetiminden beklenmedik yenilikler. yazmış olduğum tanımları silmek için uğraşıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar