narcos

#özgürler 

kolombiyalı meşhur uyuşturucu kaçakçısı pablo escobar'ın hayatını konu edinen netflix dizisi.

sadece dizi demek eksik kalır biraz da belgesel tadında. tarihten gerçek görüntüler aralara güzel yedirilmiş. tavsiye edilir.

kim la bu escobar, nasıl bir dizi olm bu diye soracak olan olursa ön bilgi olarak şuraya bakabilir. --> http://noluyo.tv/haber/1841...
devamını gör...
pablo escobar'ın hayatını anlatan dizi. ilk bölümü bitirip hemen sözlüğe girdim. diziye tek kelimeyle bayıldım. Escobar'ı canlandıran wagner moura cuk oturmuş. sardı.

2. bölümü izledikten sonraki edit: 1. bölümü efsane 2. bölümde rahatsız edici derecede sevişme sahnesi vardı lakin bir kaçakçının hayatında da kadın olmazsa olmaz bilindiği üzere. bir şey diyemedim de o sahnelere. şu an 6. bölümdeyim. dizi ciddi ciddi efsane. gerek gerçek hikaye olması gerek karakterler 10 numara. bakalım buralar değerlenecek mi. beraber göreceğiz.
devamını gör...
yeni başladığım pablo escobar'ın hayatını ve kolombiya uyuşturucu tarfiğinin amerikayla olan bağlantısını güzelce işleyen dizi. oldukça dikkat çekici yerler var. reel hayata yönelik dizileri aslında pek sevmem ama fargodan sonra bu dizi çekikci bir senaryo ile geldi karşıma. uyuşturucu trafiği çok güzel işlenmiş. izlemeye devam.
devamını gör...
dur bir bölüm daha izleyeyim diye diye sabaha kadar ilk sezonunu bitirme ihtimalinizin olduğu dizi, biz ettik siz etmeyin. ha bi de hiç öyle ekşi ağzı felan demeyin, breaking bad bu dizinin önünde diz çöker ben ettim sen etme der.

devamını gör...
bu gece 2. bölümünden itibaren izlemeye başlayacağım dizidir. bağalım süreç nası işleyecek lan. ilk bölümde büyülü gerçekliğin neden kolombiyadan dünyaya yayıldığını cogüzel anlatmışlarıdı. diğer bölümleri merak ediyom. görecez.
devamını gör...
bu diziyi şuan izleyenler benim yaptığımı yapıp hayvan gibi 1-2 günde tüm bölümleri bitirmesin. biliyorum aşırı güzel diziler bir oturuşta 5 bölüm birden izleniyor ama dizinin 2. sezonu en erken şubat ayında yayınlanacak deniyor. benim bildiğim netflix şubatta da yayınlamayıp en az mart ayını bekler. ben 2 ay önce sezonu 1 günde bitirdim, şimdi mal gibi kaldım ortalarda bekliyorum. şuan piyasadaki hiçbir dizi de bu dizinin tadını vermiyor maalesef. yavaş yavaş izleyin, acele etmeyin.
devamını gör...
yeni sezonundan itibaren türkiye toprakları içerisinde çekilmesi gereken dizi. bizim senaristler escobar'ı bir türlü öldürmez dizi uzadıkça uzar. hatta polat abi bile olaya dahil olur. hadi birol güven bu işe el at...
devamını gör...
dizide escobar ı canlandıran abinin acilen sigara/ot herneyse onu normal bir insan gibi içmesini öğrenmesi şart. nefes darlığı çeken bir kamu spotu oyuncusu gibi herif.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar