naruto

gençlerimizin gözünü boyamak, akılını karıştırpı sapkınlığa yöneltmek için üretilmiş saçma sapan çizgi film. naruta maruta bakacağınıza iki satır kur'an okuyun da öteki dünyada ateşler içinde acılar çekmeyin.
devamını gör...
perşembe günleri j.s.i (japonya saati ile) 19.30 da yayınlanan mangadan uyarlanma bir anime serisidir ki bu hafta itibariyle 445. sayı manga ve toplamda 326. anime bölümü yayınlanmıştır. kendini "hokage" olmaya adamış ve içine 9 kuyruklu tilkinin hapsedildiği naruto uzumaki'nin etrafında dönen olayları anlatır. muhteşemdir, bir süre sonra nandattebayoooo diye gezersiniz, yavaş yavaş japonca da öğrenirsiniz yani. her türlü kârdasınız...

ayrıca (bkz: naruto shippuuden)
devamını gör...
manga ve animeyi sevdirmek için ilk olarak izletilebilecek animelerden birisidir.

animede birçok karakter vardır ve hepsinin çok güzel ayrıntılı hiklayeleri vardır. ayrıca yazarı masashi kishimoto namı diyar kishi en uzun anime olacağını iddia etmektedir.
devamını gör...
son zamanlarda göndermenin dibine vuran manga.---spoiler---


ölüleri dirilten, her tarafı çivili bir karakter size kimi hatırlatıyor?

---spoiler---
devamını gör...
sadelikten zerre ödün vermeyen, monoton hayatını default temalarla süsleyen beni bile cezbetmiştir. hem de anime ile uzaktan yakından alakam olmamasına rağman.*
devamını gör...
önemli olan kaç jutsu bildiğiniz değil, onları nasıl kullandığınızdır düsturunu bize öğretmiştir. kage bunshin ile henge'nin kombinasyonundan neredeyse sınırsız sayıda yeni teknik üretiyor sıpa, takdire şayan...

o değil de geçen gün x-men'in son bölümünü seyrediyordum, fena halde naruto'dan kopya çekmişler hissine kapıldım... *
devamını gör...
bir dövüşün 6-7 bölüm sürebildiğine şahit olduğum anime. ama tabi dövüş derken, öyle normal bir dövüşten bahsetmiyoruz.

adamın biri diğerine yumruk atarken diğeri birden arkasına geçer ve iki saat arkasına nasıl geçtiğini anlatır. sonra, arkadaki adam "atak sırası bendee" diyerek saldırır, bu sefer de diğeri kaybolup başka bir yerden çıkar ve bir süre de bu hamlenin geyiğini çevirirler. böyle bir anime yani. peki, sıkıcı mı? hiç değil. en azından yaprak dökümü'nden iyidir.
devamını gör...
japonya da kesinlikle izlenmeyen mangası takip edilmeyen seriymiş kendisi..bilen bilir ganbatte * li olarak tabir ediyorum ben çok çalışırsan yaparsın edersin teması ile japon çocuklarına azmi aşılamak amacıyla başlamış ama yedirememişler. bütün dünya ne buldu anlamış değilim zaten. izlemesi zaman kaybı olan dizi..

edit: ama gene de izliyoruz zıkkımı..
devamını gör...
bu animeyi bana önereni hürmetle anmaktayım! ne illet birşey imiş arkadaş bölümler çerez gibi çıtır çıtır gidiyor kendimi durduramıyorum sözlük 5'er 10'ar izliyorum of Allah'ım yaa ben bu tatilde kitap okuyacaktımmmmm.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar