nazlı çelik

babası doğuş holdingin kurucularından olup buna rağmen mutfakta yetişmeyi seçip yıllarca adliye muhabirliği yapmıştır. vepa kozmetik veliahtlarından önder öztarhanla evlenmiş ardından star haberde spikerliğe başlamıştır. ayrıca annedir.gerek sunumu gerek jest ve mimikleri ile izlenesi haberler sunan ve oturduğu koltuğun hakkını veren bir bayan.
devamını gör...
güzeller güzeli onca haber spikeri arasında kendine yer bulamamış olan, vasat bir star tv spikeri. yazık... çok yazık... ben beğenmedim açıkçası.
devamını gör...
10 yıllık eşinden boşanmış. geride 4 yaşında bir çocuk kaldı. mahkeme çocuğun verasetini kendine vermiş. ne diyelim her şeyin hayırlısı olsun...
devamını gör...
operasyon bölgesinde, haber sırasında çeikilmiş fotoğrafında bile gözlerimi yanındaki yiğitten alamadığım fotoğrafın kahramanı. yalnız benim anlamadığım mehmedin elinde neden hala hk33var? her gün mke ile türlü türlü "yerli ve milli" projelerle basında gövde gösterisi yapılırken neden hala bu var. bunların alımı 2006 da durdu. ondan sonra 2008 de mehmetçik-1, bir yıl sonra 2009'da t-50 ve geçen yıl yerli silahımızı üretmeye başladık haberleriyle sunulan ancak daha dün projesinin satılmaya çalışılırken yakalanan mke müdürü ile tekrar gündeme gelen mpt-76... nerede abi bu silahlar, bugün de çıkarıp vermeyecekseniz güneydoğuda ki mehmetçiğin eline ne zaman vereceksiniz. çeyizinize mi saklıyorsunuz? hala kullanım miadı dolmadan ordumalı envanterden düşmez kafası... ulan adam kalashnikoff a 150 yıl miad biçmiş neyin kafasındasın.

not: gerçi doğuda bazı birliklerde askerlerimiz son teknoloji techizatlara sahip, ama bazı aktif çatışma bölgelerinde de 3 tane sıkıp, http://4.de tekleyen 76 model g3 görünce üzülüyor insan.
devamını gör...
boynunda taktığı ay yıldıza sevgiyle bağlı ve videodaki konuşmasına bakarak çok yakından birini şehit olarak mı verdi toprağa diye düşündürten spiker.
link e ulaşılamazsa bi zaman sonra :

--- alıntı ---

geçen yılın haziran ayında , 1 askerin şehit düştüğü haberi türkiyeyi ayağa kaldırdı. derken neye uğradığımızı şaşırdık. sonra, dağlıcada tek bir saldırıda 16 şehit birden verdik, ardından sokağa çıkma yasaklarıyla operasyonlar başladı ve şehitler değil; rakamlar konuşulmaya başlandı. mehmetler, okanlar yerine ; 3 şehit 5 şehit , 1 şehit denmeye başlandı. gelinen son noktada, şehit haberleri bir yana, şehit cenazelerinin haberleri dahi 1. sayfalardan iç sayfalara taşındı hatta orada bile sekiz sütunlardan iki sütunlara küçüldü. çünkü günlük beklenen hatta bilindik bir gelişmeye dönüştü. sıra şehit haberlerine gelince televizyonu kapatan, kanal değiştirdiğini söyleyen çok. "dayanamıyorum artık, çok üzülüyorum" diyerek. ama orada daha dün etten kemikten olan , daha dün yüreği atan; fırsat buldukça ailesine , sevdiğine telefon açıp "iyiyim " diyen o canlar , artık nefes alamıyorlar. ve o evlerde, şehit ailelerin evlerinde , çok ama çok uzun bir süre yüzler gülmeyecek. gülünecek bir şey olduğunda hatta tam da gülmeye başlamışken kayıpları gelecek akıllarına. gülümsemeler yüzlerde solacak. "dayanamıyorum, çok üzülüyorum" diye o haberlerden kaçmaya başlamış olabilirsiniz. bu yüzden medya şehit cenazelerine daha az yer ver vermeye başlamış olabilir . en büyük tehlike de burada başlar. çünkü herkes için, insan hayatı sadece rakamlardan oluşmaya başlar. ve o rakamların aslında bizler gibi nefes alan, kalbi çarpan , hatta yüreği daralınca korkan gerçek insanlar olduğu unutuluverir. evet , ateş düştüğü yeri yakar; ama canların rakamlara dönüştüğü durumlarda , ateş herkesin evine düşmeye başlar. işte o zaman herkes yanar.

--- alıntı ---
devamını gör...
kendisini bildim bileli ekranlara boynunda zarif bir ay yıldızlı kolye ile çıkar. benzerini kendisinden özenip yıllar önce çok aramış bulamamıştım. en sonunda yaptırttık. nerden aldın zalımın gızı.
devamını gör...
duruşunu bozmayan, televizyon dünyasının en sağlam karakteri. çoğu erkekten daha delikanlı. keşke ergen kız tayfası kendine abuk subuk kişileri örnek alacağına onu örnek alsa.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar