nazlı ılıcak

sabah gazetesine devlet tarafından el konulduktan hemen sonra yazarlığa getirilen,katıldığı tartışma programlarında melih gökçek vari sinir bozucu konuşmalarıyla, kullandığı mahalle ağzıyla karşısındakilerin ve izleyenlerin sinir dengelerini alt üst eden,daimi iktidar avukatı.
devamını gör...
taş gibi kadındır. kalbi. ilksan davası zamanında kocası ortaya çıkan dolandırıcılık nedeniyle kalp krizinden ölmüş, demirel " verdiysem ben verdim " diyerek davayı kapatmış, nazlı hanım indirilen paralarla oğluna gazete açmış, oğlu milleti dolandırıp amerika'ya kaçmış....

basınımızın duayen kalamşörlerinden biri.
devamını gör...
sırasıyla demireli, erbakanı ve ak-partiyi desteklemiş, bir ara da cem uzan'a göz kırpmıştır. iktidarlar değişir ama nazlı ılıcak değişmez, nerede olduğunu bilmiyorsanız gücü elinde bulunduranın hemen yanına bakın...
devamını gör...
memleketimizin yeni dönemde maruz kaldığı ikiyüzlü, iki dilli, itici anlayışın sırf eskiden kurtulma hissiyatıyla şimdilik kendisine ses çıkarılmayan, ama er geç milletin ve onun çocuklarının tiksintilerinden oluşan gerçek dalgalarla yok olacağını bilerek hala tahammül edebildiğim sağcı, yağcı, malı götürücü, kleptomanyak kesimin fikir bir şeysi sandığı ülkem vatandaşı, yazar. sol sol diye elli yıldır iktidara gelememiş bir anlayışa saldırırlar da (elli yıldır iktidardadırlar da diyemem çünkü her on yılda bir itibar kaybetme süreçleri darbe vs ile kesildiği için yeni kadrolarla hep sil baştan mukaddes değerler üzerinden hırsızlığa devam ederler, oysa kendi hallerine bırakılsalar idi öyle batılı ağabeyleri falan onları kurtaramadan yeteneksizlikleri, çapsızlıkları ortaya çıkınca kendiliğinden tükenivereceklerdi) "batı, batı" denince suspus olur, yalanmaya devam ederler. "koyunun olmadığı yerde abdurrahman çelebi" tiplerden. destekleyen, seven, yazdıranlarla beraber asla tarihe geçemeyecek. kısır.
devamını gör...
en fazla bir iki sene önce yazdığı bir yazısında ömer hayyam'ın aşk derken Allah aşkını kastettiğini iddia etmiş, bununla kalmayıp iddiasına bir de aslında şarap içmediğini, şarap kelimesinin şiirlerde içecek anlamında kullanıldığını da saçmalayabilmiştir.

gitsin ablalık yaptığı merve kavakçı'yla örgü örsün. mümkünse yazmasın, ekrana da çıkmasın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar