ne desem ki şimdi

aylarca birileri benim mahlas altıma birşeyler yazsın diye bekledim. yazmadınız. derdimi anlatacak küçük kinayeli tanımlar girdim yazarların içinden geçenler başlığına. görmediniz! ama artık yeter. siz yazmazsanız ben yazarım uleynnn. katlanırım kendi mahlas altına yazı yazan ezik yazar pozisyonuna düşmeye. benim de bir egom var! üstteki alakasız tanımlardan çekindiyseniz, ben size hiç bir şekilde çemkirmeyeceğimin garantisini verebilirim.

aylardır sözlükteyim, dış kapının mandalıyım sanki. he o senin kelekliğin de diyebilirsiniz ama demeyin benim canım yazarlarım.
devamını gör...
aylarca birilerinin mahlas altına yazmasını beklemiş ve sonunda canına tak ederek kendi kendinin mahlas altına tanım yazmış bu yazarımız o tanımı da 23.59'a denk getirerek derin hüzünlere boğulmuş olmalı. geçmiş olsun diyoruz kendisine.*

(bkz: #426885)
devamını gör...
uzun süre nembenlerden sandığım yazar.

yeni olduğunu farkedemeyişimin sebebini de böylece açıklamış olayım sitemine muhataplıktan yırtayım. huh.


edit: benden eskiymiş. ironiye gel.*
devamını gör...
bişeyler demiş derdimize tercüman olmuş yazar "anne karnındaki bebeği özürlü diye öldüren zihniyet, nasıl yaşayan, nefes alan engellilerin yüzüne bakar anlamıyorum? " (bkz: #469876)
devamını gör...
gerçekleri söylediğinde kırılacağını bildiğin kişiye düşündüğünü söylememek için durumu kurtarma cümlesi gibi. sonra "ya aslında sen de haklısın ama.. ya neyse boşver şimdi.. sanayileşme'nin final notu açıklanmış baktın mı?" diye bağlarsın. aslında karşındaki de anlar da. işte.
devamını gör...
bi boğaziçili müslüman öğrenci hastalığı var gözlemlediğim ve bana illallah dedirten, solcu müslüman olma durumu. hem kürt hem türk müslümanlarda rastlıyorum. bu arkadaşımızda yok bu hastalık, ve bu beni çok mutlu ediyor. belli ki kompleksleri yok. üstelik iyi yazıyor. çok şükür bounda böyle insanlar da var.

*
devamını gör...
( #954245 ) beren saat'in burnuna estetik yaptırdığı kanısındaymış ama haberine rastlamadığı için de çıldırmak üzereymiş.

Allah sana öyle bir dert verir ki feleğin şaşar vallaha. tez zamanda aklını başına al. hayatı da biraz ciddiye al. *
devamını gör...
(#954245) böyle bir ayrıntıyı farkeden bir kişi %99.9 bayandır. aksi düşünülemez...

eğer değilse!!! evet hiç bir bilgim yok büyük risk alıyorum ama cogito yazarı olmak kolay değildir. ve sonuç olarak vatan bir bütündür parçalanamaz...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar