nicholas cage

hollywood un haluk levent'i oldu çıktı adam... para için her projede oynuyo. yav biraz seçimlerine dikkat et. batırdın caanım kariyerini.
para versem düğünümde bile oynayacak adam...
devamını gör...
bu adamı ilk keşfettiğimde ilk olarak face off, con air, city of angels filmlerini izledim ve hayranı oldum. bir sonraki filmini heyecanla beklediğimi hatırlıyorum. bir sonraki film hangisiydi hatırlamıyorum ama gelen film hiç hoşuma gitmemiştim. olabilir deyip bir sonraki, bir sonraki derken en sonunda ümidi kestim ve üzeri çizilen oyunculardan biri oldu. bu kadar berbat projelerde neden rol alıyor, anlamıyorum ki?

berbat ettin kariyerini be abi.
devamını gör...
francis ford coppola'nın yeğeni olduğunu sonradan açıklayan ve bunun sebebini "onun ismini kullanarak bir yerlere geliyormuş gibi görünmek istemedim" olarak belirten aktör. bu durumda insan ister istemez, bunu söylemesinin de onun adını kullanarak bir yerlere gelmenin bir başka yolu olup olmadığını sorgulayacak oluyor. tabii bu sırada zaten çoktan "bir yerlere gelmiş" olup olmadığını sorgulamak gerekiyor.

bunun haricinde mükemmel bir aktör falan değildir, sadece doğru zamanlarda doğru projelerde yer almıştır. (son dönemi hariç) "doğru"dan kasıt ise üstüne yakışan rolleri oynaması elbet.şahsım adına benim şimdiye kadar en beğendiğim performansı kick ass filmindeki "big daddy" karakteri olmuştu.
devamını gör...
son on yıldır tamamen saçmalayan muhtemelen batık olduğu için olmadık filmlerde oynayan yetenekli aktör. işin garip tarafı da aracılığı ile piyasaya giren johnny depp de aynı yola girmiş gözüküyor.

her ne olursa olsun benim nazarımda efsane filmlere adını yazdırmışdır efem coppola..
devamını gör...
bir amerikanya balonudur genede her filmini seyrederim çünkü kardeşim gibi sevdiğim nazif'e çok benzer ve kardeşim alamanyalarda gurbette yaşamaktadır...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar