nicki mouse

( #577281 ) bu tanımını okuduktan sonra nasıl mutlu oldum anlatamam. her asansöre binerken aklımda şüphe olurdu lan bende marziye'nin çocuğu gibi düşermiyim acep diye hep bi korku vardı içimde. evet hocam yalnız değilsin benim de annem bana zorla marziyeyi izletirdi.
devamını gör...
( #588612 )

maalesef yerden göğe kadar haklı olan bir kardeşimiz.. ne kadar saçma sapan baskıcı bir ülke olduğumuzu serdi gözler önüne.. umarım bu ülkedeki diğer saçmalıkları da görüp ilerde bunlar hakkında çözüm üretmeyi de amaçlar.. ülkede de tek bir sorun yok ki.. o ne yapsın..
devamını gör...
sınavım var demeden yağmur yaş demeden yazar kardesleriyle bulusmaya gelmis. erkek olaymis da bizi hayal kirikligina ugratmayaymis iyiymis. neyse ki tatli kizmis da sevdik kendisini. * )
devamını gör...
şemsiyemizin altında güle oynaya kahve içilecek concon mekana giderken kendilerinin ıslanışı ile alakalı ihmalim hala uykularımı kaçırıyor.zira mekana vardığımızda, sahip olduğu yüksek şeker oranından dolayı kendisini biraz ufalmış gördüm.kusura bakmasın bir dahaki zirveye kendisine jelatin ambalaj getireceğim söz! *

tanım: tanıdım, iyi yazar.
devamını gör...
sonunda buluştuk eğleştik.artık twitter takipleri feysten eklemeler entrylerde artı patlamaları falan alsın yürüsün.ısındım çok sıcak buldum öptüğüm yazarcığım.öyleki tabuları da yıktığımız gerçegi gözardı edilemez boyutta.liked''y''*)
devamını gör...
niki mouse olsa da kendisi çok sevimli * .anında ısınabileceğiniz etrafına samimiyet saçan biri. dostluğu pekiştirmek ileri boyutlara taşımak isterim doğrusu. **)
devamını gör...
bıcır bıcır bir kızçe! ona ablalık taslayasım geliyor sevimliliğinden ötürü.. kesin yaşını önceki zirvede sormuşumdur ama ahh şu unutkanlık!unutmadan söylemeliyim yönetim kendisine özel tanıtım ödülü vermeli zira bu yazar, henüz ayrıldığı bir sözlükte adam akıllı cogito reklamı yapmış çıkar ayak.adam akıllı diyorum arkası sıra gelen yazarlar kendisini bilir * bu arada keşke deliçobanı getirseydi. iki deli birbirimizi görünce değneklerimizi saklardık ben de elimde fındık çubuğumla o şık restoranda absürt bir görüntü çizmezdim.kısmetten öte yol yok tabi*
devamını gör...
bu nasıl bir ironi dedirten yazar.

hayır bu ne ne. nasıl bir nick bu yapma böyle şeyler. hayır nasıl ciddiye alacaz ki seni. neyse ne.

selamun aleyküm. merabayın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar