nihat özdemir

basında çıkan haberlere göre şike iddianamesinin ardından küme düşmenin kaldırılması için lobi yapmaya başlamış. çok acayip. ama boşuna debelenmesin. bahsettiği gibi bir düzenleme şikeyi serbest bırakmak anlamına geleceğinden, bizim basiretsiz federasyonumuz kabul etse de uefa'ya takılacaktır. doğru olan da budur zaten.
devamını gör...
limak holding yönetim kurulu başkanıdır aynı zamanda. paraya para, ihaleye ihale demeyen, memleketin ve dahi arap ülkelerinin bilumum inşaat işlerini, havayollarını vs. yapan bir şirkete sahip kendileri.
devamını gör...
bir nihat doğan klonu. -abi çok ağır olmadı mı? yoo, nihat doğan da nihat özdemir gibi topluma mal olmuş bir ünlü.-

neyse... bu arkadaş çok yanarlı dönerli. "58 madde değişmeli, fenerbahçe küme düşerse türk futbolu biter" beyanatıyla şike itirafı yapan bu nihat doğan klonu, bugün de "puan silme olmaz, 58. madde değişmemeli" diye geveliyor lafı ağzında.

tahmin edersiniz ki asıl mevzu bu değil... "bu süreçte galatasaray neden bu kadar bağırıyor" demiş bu topluma mal olan insan. yani diyor ki "hacı bak kimse ses etmiyor, siz de çıkıntılık yapmayın, bir şey demeyin de şu işten en hafif hasarla yırtalım, herkes gibi siz de susun şu haksızlık karşısında."

hey gidinin nihat doğan klonu seni. sizin o kara leke olarak alnınızda taşıyacağınız şike yüzünden türk futbolunun zarar görmesine kimse izin vermeyecek.

ayrıca... (bkz: ağlama melis)
devamını gör...
mehmet ali aydınlar'ın aydınların istifasından ötürü şokta imiş:

--- alıntı ---

türkiye futbol federasyonu başkanı mehmet ali aydınlar ile başkanvekilleri lutfi arıboğan ve göksel gümüşdağ'ın istifaları sonrası türk futbolunda harekeketli günler yaşanıyor.

fenerbahçe başkanvekili nihat özdemir, istifaları ilk kez cnbc-e yayınında değerlendirdi.

özdemir şunları söyledi: "ortaya çıkan son durum hem fenerbahçe hem de türk futbolu adına çok üzüntü verici. istifa haberinden dolayı şoka girdik. üzüntümüzü ağırlaştırdı. fenerbahçe yönetimi olarak hata yapmadan bu süreçten nasıl çıkabileceğimizin hesabını yaptık. dünkü olay çok düşündürücü. nereye gideceği belli olmayan bir sürece girdik. inşallah türk futbolu bundan zarar görmez. hepimiz hassasız. bugün 14.00'te durum değerlendirmesi toplantısı yapacağız. nasıl bir yol haritası izleyeceğimizin kararını vereceğiz.

aydınlar'la bu konu hakkında görüşme imkanım olmadı. bizim de bilgilerimiz medyaya yansıyanlarla kısıtlı. biraz beklemekte fayda var. kendisinden duyduktan sonra konuşmakta fayda var. henüz olay çok taze.

sıfıra yakın hata yaptık
fenerbahçe'nin haksızlığa uğradığına inanmıştık. biz haklı olduğumuza inandığımız için büyük bir mücadele ortaya koyduk. biz haklı çıkacağımıza inanıyoruz. dün akşamdan itibaren bazı noktalar açıklığa kavuştu. ama her şeyi görmeden konuşmak doğru olmaz.

fenerbahçe'yi çok anonim olarak yönetmeye çalışıyoruz. arkadaşlarıma danışmadan herhangi bir harekette bulunmamız doğru olmaz. fenerbahçe'de biz çok az hata yaptık. sıfıra yakın hata yaparak bu noktaya geldik."

--- alıntı ---
http://www.cogitosozluk.net...

adamın itibarını yerle bir edin, fenerbahçe kulübünden çıkmış bir federasyon başkanı olmasına karşın, şike sürecinde sürekli köstek olun, fenerbahçe üyeliğini askıya almaya kalkın, sahip olduğu hastanelerin voleybol takımı ile olan sponsorluk antlaşmasını iptal etmeye kalkın, yalnız bırakın, uefa'nın önüne atın, sonra da şoka girin. şoka girmekte haklı.
devamını gör...
limak holding'in başkanı. limra hotel de kendisine aittir. uludağ elektrik ve çamlıbel elektrik dağıtım şirketleri de kendisine aittir. limak havacılık diye bir havacılık şirketi var şirketin tek uçağı var fenerbahçeli futbolcu ve yönetici dışında yolcu taşımışlığı da yok şirketin. havacılık şirketinin vergisi düşük, özel uçak ise lüks olduğu için vergisi yüksek. özel uçak almış havacılık şirketi diye vergi kaçırıyor aklınca.

şikeyle mikeyle işi ne kadar olur olmaz buradan çıkarın işte.
devamını gör...
--- alıntı ---

"yabancı sayısının artmasıyla süper lig ve spor toto 1.lig'de kalite yükseldi. yabancı sayısını kademeli olarak azaltmamız gerektiğine inanıyorum. mesela sahada 8 yabancı olacak, 2 tribünde olacak, 4 kulübede olacak. ya da 6 diyeceğiz, 6+2+2 yapacağız mesela."

--- alıntı ---

şeklinde açıklamaları olan müstakbel tff başkanı. okuyorum okuyorum çözümleyemiyorum. ligin kalitesi arttıysa neden sınırlama getiriliyor? tribüne gönderilmek için neden yabancı alınıyor? bu bir çelişki midir? bu üçünü istiyorum.
devamını gör...
pek sivri dilli, üslubu ayarsız, kontrolsüz çıkışları olan ve son derece koyu bir fenerbahçelidir kendisi. federasyon başkanlığına tek adaydı, başkan olmuş. inşallah adil olur. inşallah tff ve mhk içindeki şebekeyle doğru düzgün mücadele eder. nihat bey'in bunu yapacak iradesi var. her doğru adımının arkasındayız evvelallah.
devamını gör...
yeni tff başkanı olan iş adamı.. futbol caimasının bildiği ama kimselerin dillendirmeye cesaret edemediği nokta kendi iradesi dışında bu koltuğa oturmuştur.. tayyip ağa efekti v2. ilki demirören’di..
devamını gör...
oğlu ve gelini, fetöden dolayı soruşturma kapsamında tutuklanmış insan. umarım yanlış ihbardır. yalnız, girmediği delik kalmayan fetönün, paranın sular seller gibi döndüğü futbolun içerisinde olmamasını düşünmek çok yanlıştır herhalde. hatta tüm işlerin en tepe noktası da olabilir futbol. çünküğ futbol sadece futbol dedildir azizim. diyordum yıllardır.

(bkz: türkiye'de profesyonel futbolun yasaklanması)
devamını gör...
tff başkanı.

fetöcülükle alakası ilgisi bağlantısı olan akrabası varsa veya kendisiyse umarım hepsi yargılanır. kimci neci olduğu, fenerbahçeli olması zerre umurumda değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar