nikon d7200

nikon 500 ve canon'un orta dslr makinelerini kullandıktan sonra geçiş için tavsiye edeceğim
ileri düzey fotoğraf makinası. netlik çözünürlüğünde kesinlikle d7500 seviyesinde ürün kalitesi alabileceğiniz bu makinada durağan görüntülerde renk uyumu kesinlikle canon'dan bir tık önde. video konusunda istediğim verimi alamadığım bu üründe özellikle ışık izi fotoğrafçılığında el alışkanlığı sonrasında muazzam sonuçlar elde edebilirsiniz.

örnek1


düzgün ios sonrasında makinanın film filteleri ile cam sensör arasında güzel bir akış var bu da renkleri insan gözü ayarında oluşmasında önemli bir unsur.

dahili wi-fi ve nfc desteği ile herhangi bir cafede resimlerinizi hızlı bir şekilde yüklemeniz mümkün.

toplam 3 lens üzerinden gittiğinizde yapılacak yatırım ne yazık ki yüksek kur ve lens fiyatları ile 9000 tl üzerine rahatlıkla çıkıyor. bu açıdan elinizdeki lensleriniz ile hem odaklama hem ios bilgisinde bir noktaya ulaşmadan d serisine geçmek gereksiz bir hamle olacaktır.
devamını gör...
fotoğraf makinesi nedir bilmediğim halde, biraz şansım biraz da bana kendini sevdirmesini sonucunda sahip olduğum ilk fotoğraf makinesidir. dört yılı geçti beni hiç üzmedi. birlikte nice yıllara yol arkadaşım. çok gezelim, çok görelim, çok mutlu anlara tanıklık edelim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar