niloya

-niloya niloya, oynarız biz doya doya..

genelde can isimli çizgi filmle peşpeşe çıkan bir çizgi film. oğlan seviyor. paralel kanalda da olsa izliyoruz napalım, piyasada çocuk kanalı eksikliği var.*
devamını gör...
küçük yiğenim sayesinde tanıştığım çizgifilm. domates şarkısını günde peşpeşe 123455 kez dinletmek suretiyle bilinçsiz olarak sözlerini dahi ezberletmiştir.

devamını gör...
tipik gülenci ailesi.

baba köy abisi bile olabilir. tip zaten adamı ele veriyor. anne de köyde yaşıyor ama baş açık. herhalde jandarma karakolundakiler mevzuyu çakmasın diye tedbir yapıyor.

gülen denen amerikan çocuğu sineğe mi ağlıyordu, hamamböceği ölünce mi hüzünlere gark olmuştu öyle bir mevzu vardı. niloya denen uyuz da geçen gün kaplumbağası tosbik için ağıt yakıyordu köyün zümrüt tepelerinde.

kusacağım şimdi.
devamını gör...
şu anda silivri cezaevinde bulunan çizgi film karakteri. tarçın ve arkadaşları da mezkur mahalde, tsubasa da. neyse, hava soğuk, mevsim sevimsiz, susmak farz olsun.
devamını gör...
hoş gelmiş yeni yazar. amma velakin mevsimlik çiçekler gibi, bahar kelebekleri gibi , saman alevi gibi de geçici, uçucu ve kaçıcı bir yapıda olmasın. kime hoş geldin dediysek kalemi kısa sürüyor. belki de bendenizde var bir uğursuzluk.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar