niteliksiz tanım

böyle de bir kriter varmış meğer. o zaman moderatörler, hatta monarkın kendi dahil hepimizin sözlükten uçurulması lazım. nitelikli tanımın niteliklerini tanımlasa birisi de bilsek.
devamını gör...
asgari idrak seviyesine bile hitap etmeyen tanımlar, provokasyon haddini aşan tanımlar, aşırı forumsal tanımlar, başlık hakkında veya konuya dair herhangi bir şey içermeyen tanımlar, genel terbiye kurallarına aykırı tanımlar, başlıkta halihazırda yer aldığı halde tekrarlanan basit tanımlar, imla ve noktalama olarak yetersiz ve özensiz tanımlar...

ve daha birçok teferruatlı uygunsuzluklar içeren kalite düzeyi genelin çok altında, çoğunlukla ortamı sabote etmeye yönelik kasıtlı olarak girilen tanımlardır. sevimsiz veya fake veya troll hesapların sözlüğe zarar vermek adına sıklıkla başvurduğu ve ikaza rağmen ısrar ettiğinde yaptırım uygulanan tanımlardır. aslında birçok kimse neyden bahsedildiğini bilir, daha fazla detaylandırmak zihinlere hakaret olur...
devamını gör...
buna sebep olan olay mesaj gönderme limitidir bence.

tam böyle konuşurken gelen o uyarı ile, aman bir kaç şey karalayayım da açılıversin limitim diyor insan.

hanginiz yapmadınız ki?
devamını gör...
üstteki entrye cevap verirken kuralların dışına çıkmamak için karalanan entryler de bu tanıma girebilir. *

mesaj limiti mi varmış yahu? şu an kendimi şu kalp yapmayı bilmeyen eleman gibi hissettim. zaten kalp yapmayı da çok geç öğrendim.

devamını gör...
düşünülmeden girilen tanımların ortak özelliği.

nitelikli tanım için girmeden önce girmeyi düşündüğünüz tanımı 30 saniye düşünmeniz yeterli. 30 saniyeden az düşünülen tanımın beyinden çıkmadığı ve doğal olarak niteliksiz olduğu kendini belli ediyor zaten.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar