nokia 3310

tasarımı son derece sade ve şŸık olan tuşŸ kullanımı gayet basit ve kullanışŸlı olan nokia'nın bilinen en eski harikalarından olan sağŸlam telefonu.yalnız eğŸer 3310 sahibi iseniz otobüste ya da dışŸarıda çalarsa çaktırmadan yolunuza devam edin zira artık 3310 kullananı dövüyorlar.
devamını gör...
åžimdiye kadar yapılan en sağlam, en uzun ömürlü ve en dayanıklı cep telefonudur. hiçbir zaman eskimeyecek bir kullanım pratiğine sahiptir ki körler bile çok rahat bir şekilde menüler arası gezinti yapabilir. yere vursan kırılmaz, duvara vursan bir şey olmaz. trenin altına atarsan trenin raydan çıkma ihtimali bile vardır. * üstelik kavga sırasında kullanıp karşıdaki adamı komalık etmek için önemli bir silahdır. günümüzde hala kullanılıyor olması zamanın ötesine geçtiğinin kanıtıdır.
devamını gör...
ilk kullandığım telefonlardan biridir aramızda takoz deriz kendisine görüntüsü güzel olmasa da biz onun içindeki o çocuksu sesi sevdik biraz da bende doğan görünümlü şahin muammelesi görmüştür bu kendi içinde doğan ama biz aramızda şahin diyoruz
devamını gör...
popülerliği 2001-2004 yılları arasında rekor düzeye çıkmış tarihin en çok kulllanılan cep telefonu modeli olma özelliğini hala elinde bulunduran nokia şirketine milyon dolarlar kazandırmış güzelim telefondur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar