nokia 5800 xpress music

2009 yılından beri kullandığım ve artık beni kanser etmek üzere olan telefonum..iphone'dan sonraki ucuz dokunmatik furyasının gözde telefonuydu kendisi ama inanılmaz yavaş ve inanılmaz kasıntı bir halde ki telefona hiçbir ekstra uygulama tema cart curt yüklemem ilk günkü gibi kullanıyorum nerdeyse ama haspam 2 hamle yapmak için 45 dakka düşünüyor kasparov sanki..radyo dinlerken paso kilitlenmesi de cabası..eğer halen bu telefonu alma hedefi olanlar varsa kaçarak uzaklaşsın o telefoncudan..yok illa alıcam diyorsa ,

(bkz: telefon lazım mı abi)


5800zedeler birbir dökülüyor, entryi beğenen beğenene demek ki herkes sıkıntılı* mesaj kutum doldu artık 5800zedeler nolur yüklenmeyin*
devamını gör...
önceden şikayetçi olduğum fakat teknik servise tamir için gönderdikten sonra evrim geçirmiş telefonum. ne yaptılarsa telefonum düzeldi artık memnunum.size tavsiyem yere düşürün(yanlışlıkla) tabi garanti belgesi hala geçerliyse.
devamını gör...
önceden hafif bi sürtünmeyle direkmen bişeyler oluyo zaman geçtikçe dokunmatiği bitiyo bişey açana kadar telefonun camı kırılıyo.ha bide o telefonu guıtar hero için almıştım
devamını gör...
telefon 3 kez arka kapak degstirdi. arada bir kendiliginden kapanıyor yada duruyor telin bataryasını cıkarıp tekrar takıyorum anca. simdilerde radyoyu ve indirme dosyasını acmıyor. yavaslıgı kafayı yedirtcek cinsten. acaba diyorum cok fazla oyun, tema müzik ve uygulama mı yükledim ama zaten hatalı üretimmiş. bu kadar dayandı gene iyi.
devamını gör...
ovi hizmetlerini kullanmadığınız sürece yavaşlamayan telefon. hafıza kartında müzik veya oyun olmasıyla alakasızdır ayrıca.

he bir de, sokaklarda kablosuz ağ buluyor ya, bayılıyorum abi o huyuna.
devamını gör...
3310 sağlamlığına sahip telefondur. dokunmatik diye hor davranmaktan korkmayın. hayvan gibi basabilirsiniz ekrana. zaten telefon kendisini buna zorlayacaktır. çok kolay virüs kapabilir ayrıca. fazla müzik alışverişi yapmayın. tüm resimleriniz silinebilir yoksa.

bounce oyununu da bitirin. nirvanada hissedeceksiniz kendinizi.
devamını gör...
4 yıldır kullandığım emektar telefon. 5. yıla doğru gidiyoruz. ekrandaki çizikler artık birleşerek ekranın %40'ını kapladı belki ama hala sağlam bir dokunmatiği var. telefona her türlü işkenceyi yapsamda bataryası bana mısın demedi, hala ilk günkü gibi sağlam. bir tek arka kapak sıkıntımız var.
devamını gör...
tırnak işleyen telefon. siyah-kırmızı, siyah-siyah ve siyah-mavi olarak 3 farklı rengi mevcut.
bana 4 sene dayandı yavrucak, mahalle baskısına dayanamayıp değiştirdim kendisini, fakat satmadım. biliyorum günün birinde bu dandik android beni yarı yolda bırakacak ve ben kendisine geri dönücem.
devamını gör...
16. (Tematik)
2011 şubatında almış olup 1-2 sene önce sattığım telefon modeli. adından da anlaşılacağı üzere müzik tutkunları için üretilmişti. en büyük sorunu dokunmatik değil abanmatik olmasıydı.

devamını gör...
5-6 sene kullandığım telefon. android akıllı telefon öncesi ara geçiş işlevi görüyordu ve ikinci eli de para ediyordu. o döneme göre ekranı büyük geliyordu bana, android 4,5 ekran telefon alınca minicik görünüverdi birden yanında. ses, müzik olayı güzeldi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar