nokia lumia 925

bu telefonun bir alt modelini (bkz: nokia lumia 920) yaklaşık 2 saat kullandıktan sonra iade edip yerine aldığım yeni telefonum. selefine göre daha hafif daha ince ve daha şık. windows phone 8 konusunda şu an nötrüm. nokia music olayını sevdim. az önce on the road again çalıp hüzünlendirse de olsun. beraber geldiği programlar bence başarılı.

bir iphone 5 değil, iki tane samsung galaxy s3 hiç değil. htc kadar bumbastik bakkal fevzi amca kadar da çekomastik değil. evet.

kamera olayında aşmış. bence başarılı telefon.
devamını gör...
hayatımda gördüğüm en sağlam telefon. onlarca kez yere düştü, çocuklar tarafından top gibi sağa sola fırlatıldı, ekranı üstüne asfaltta sürüklendi ama ne kırık, ne çizik, ne ezik (alüminyum çerçevenin köşeleri hariç) hiç hasar yok. 1100 tl'ye üç sene önce aldığım bu telefon bugün 3.600 tlye satılan note 7'den daha sağlam. yeni telefon almaya resmen korkuyorum. hiçbir telefon bunun kadar sağlam olamaz.
devamını gör...
tam altı senedir şakır şakır çalışan telefon. arabayla 70 km hızla giderken ufaklık camdan fırlattı. telefonda ekrandaki küçük bir çizik dışında hiçbir şey yok. ben böyle sağlam telefon görmedim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar