norveç

#özgürler 

iskandinavyada bir ülke.

türkiye ile ilişŸkileri çok iyi değŸildir, türkiyenin kürt halkına yönelik ırkçı politikalarını uluslararası kamuoyunda türkiye aleyhine kullanır. pkk yi terör örgütü olarak değŸil siyasi parti olarak kabul eder ve ilişŸkilerini gizlemez.
devamını gör...
avrupa birliği'ne üye olmayan bir ülkedir.ama sebebi türkiye gibi ab'nin almaması değildir.aksine ab bunlara gelin üye olun derken bunlar mal mıyız neden kaynaklarımızı paylaşalım biz böyle iyiyiz demektedir.
devamını gör...
güneş batmıyor desek yeridir. güneş teğete yakın bir eğri ile yerküre üzerinden süzülerek geçer. gece diye tabir ettiğimiz zaman norveç loş olur.
devamını gör...
gidip gormeyi cok istedigim ve mumkunse 1-2 sene yasayip sosyolojik gozlemler yapmayi dusledigim ulkelerden biri. dilini de ogrenmek lazim ki insanlariyla anlasalim.
devamını gör...
stv'de izlemistim. bu ulkeyi uc baslıkta halletmisti ayna programı ve bu baslıklardan biri alkol tuketimiydi.
alkole pek cok alanda sınırlamalar getirmisler diyordu kısaca.
norvec'de ilk olarak bunu goren bir zihniyeti yorumlamayı ' ileri suruldu, iddia ediliyor' tarzlarıyla basbasa bırakayım.
devamını gör...
fuhuşu yasaklayan bir tasarıyı kanunlaştırmak üzere olan ülke. buna tepki olarak bir partinin 90 üyesi "cinsel özgürlüğün önüne konan engeller"e protesto amacıyla genelevlerde ücretsiz olarak çalışmaya başlayacakmış.

edit: çalışacaklardan 60 tanesi kadın milletvekiliymiş. yuhh.

http://www.medyafaresi.com/...
devamını gör...
siyah sacli,beyaz tenli,masmavi gözlü, güzel masum kizlari ile avrupanin en klas,en uzun ve erkege en düskün kizlarini barindiran ülke.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar