noureddine amrabat

#spor  #özgürler 

galatasaraya transfer olmak istediğini söylediği için kayserispor'da kadro dışı bırakılmış , bunun üzerine antremanlara çıkmayı da reddetmiş 23 yaşındaki faslı forvet oyuncusudur. twitter'da diren ve efsane ol amrabat şeklinde tt olmuştur.adamın gönlü bizdeymiş la işte; salın gelsin bu tarafa.

kaynak : cnnturk**

saniyeler sonra gelen edit : ayrıca kendisi, ya galatasaraya giderim ya futbolu bırakırım demiş.
devamını gör...
bu nasıl isim lan klorür dihitrat gibi.. efendim kimyaya girmeye kalktık ama olmadı. kendisi 28 yaşında malaga takımında forma giyen güzide bir futbolcudur.
devamını gör...
galatasaray'ın kayserispor'a ödeyeceği 8 milyon euro' nun 3 milyon euro'sunu kendi cebinden ödeyeceği söyleniyor. umarız galatasaray'da onama isteğindeki bu hırsı takıma olumlu yansır.
devamını gör...
galatasarayımızla yeni bir sezona, yeni bir kariyer planlamasına girecektir. kayseri şehrinin spor kulübü, bu oyuncunun yeteneklerini köreltiyordu. bir futbolcunun gelişememesi onun körelmesidir. kayseri şehrinin spor kulübünün galatasaray a kazık attığını düşünen maalesef kayserilidir. cepteki para gider, yatırım yapın yavrularım. ürün satın almanız sizi fakirleştirmez.
devamını gör...
bu adamı canlı gözle 1.5 yıl izleyen biri olarak söylüyorum. bir cangele değil,bir karim ziani hiç değil. tamam dikine dikine çok güzel gidr çalım atar izlerken zevk verir ama çokda fütursuzca davranıp takımı yakar. olur olmadık kırmızı kartlar sarı kartlar sezon boyunca görecek. öyle kolay kolay her maçda pas atmaz kendine oynar. uzaktan aldığını vurur. canlı gözlerle izlediğim en iyi oyunculardan biriydi yinede.

8.5 milyon euro edermi ı ıh. bu adama bu parayı vermek neyse.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar