nur cemaati tek bir cemaat olmadığından ötürü herkesi kapsamamaktadır. kendileri "islam'a mani olmadığı için erdoğan'ı destekliyoruz" demiş olsa da ben şahsım adına destek vermiyorum. ayrıca mensubu olduğum cemaatte kadrolaşma gibi bir şey olmadığından göğsümü gere gere cemaattenim diyebiliyorum. ne zaman ki cemaatim fetö gibi torpil ile kadrolaşmaya girdi, o zaman da onları bırakır başka cemaat ararım.
devamını gör...
çok geç kalınmış bir karardır. hiç kusura bakmasınlar. bu saatten sonra kimsenin size güveni kalmadı. fetöyle savaşıldığı dönemde, asıl muharebenin olduğu dönemde safa katılmayıp iş olup bittikten sonra gelmenin bir kıymeti yok. hala bu meselelere siyaset gözüyle bakan varsa da gitsin bir gözlük falan alsın artık Allah rızası için. ne siyaseti ya arkadaşım. siyaset bu ülkede 2000'den önce vardı. bugün savaş var savaş.
devamını gör...
dini yaşama emelleri olan bir cemaat ise otur sadece dinini öğren ve yaşa. siyasete karışmak sizin işiniz değildir. ayrıca koca bir cemaatte tüm fikirleri ipotek altına alıp "bakın şu partiye oy veriyoruz" demek ve buna da uymak iradesizliğin örneğidir.
eğer bu kadar meraklıysanız parti kurun insanlar ne olduğunuzu bilsinler.
devamını gör...
ne kadar bozuk bir yol olduklarına delildir. aklı başında hiçbir müslüman akp'yi desteklemez. destekleyenler ehl-i sünnet itikadına sahip olduğunu iddia edemez. iddia ediyorsa ya yalancıdır ya iki yüzlü bir münafıktır ya da en hafifi cahil oğlu cahildir. bir müslüman ortadoğuyu kan gölüne çeviren israil planı büyük ortadoğu projesinin eşbaşkanına oy verebilir mi? bir yol, bir köprü 3-5 kuruş menfaat dininizden daha mı önemli?
devamını gör...
ülkeye ve ehli sünnete verdikleri bu kadar zarardan sonra destekleyenleri görünce iyiki hayatımın hiç bir noktasında bu ferasetsizlerle yanyana durmamışım diyorum. yarın baştakiler gidince kimin eteklerine yapışacaklar göreceğiz. Allah ıslah etsin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar