nur yerlitaş'ın yara izleri

geçen ayki ameliyatının yara izleri. sosyal medyada paylaşmış.

bir insan hangi kafa ile yara izi paylaşır ki lan. nasıl kafalar bunlar.

devamını gör...
hastalık içinde bambaşka psikoloji barındıran bir durum. insan daha çok ilgi, daha çok özen istiyor.

bazı hastalar kimse bana acımasın üzülmesin derken, bazılarında acınsın, üzülsün, kucak açılsın istiyor.
yaşadığı şey çok kolay değil ve sanatçı yalnızlığı durumu da var, sahte dostları falan elbette.

yani çok da şeyapmamak kınamamak lazım. ne yaşadı tam olarak bilemiyoruz ki.

acil şifalar dileyelim sadece.
devamını gör...
takıntılı ve sert yargıları olan güzellik sektöründe yara izi affedilmez bir kusur sayılır, saç ise güzelliğin tacıdır ve nur yerlitaş gibi güzellik sektöründe ön plana çıkmış biri için bu yaranın yanında saçlarının da bir kısmını kaybetmiş olmanın büyük bir stres kaynağı olacağına eminim ki kendisi zaten şişmanlığı yüzünden çokça eleştiriliyordu. bu açıdan bu fotoğrafın neden paylaştığını anlayabiliriz: yara izleri güzelliğin bir parçası olabilir. nur yerlitaşın yarayı saklamaya çalışmaktansa onunla barışık olmasına sevindim. umarım bir sağlığı düzelir.
devamını gör...
üzen paylaşımdır. ünlüler dünyasının terzisi olarak ünlenmiş modacılığa evrilmiş ve sonrasında televizyon dünyasının yarattığı sahte popülerliği gerçek sanıp kaybetmiş bir insan izlenimi verirken şimdi pankreas kanserinden sonraki en zor kanser türü ile mücadelesini ihlas yazarak paylaşması gerçekten üzücü madem dua istiyor insanların bu çağrıya kayıtsız kalmaması lazım rabbim şifasını verir inşallah.
devamını gör...
korkunçlu bir fotosu var ve sürekli maruz kalıyorsunuz sözlük sağ olsun. hayır sonra da bu yazarlar neden tanım girmiyor diyorsunuz abi. sözlükteki her iki satır boşluğu arasından bir reklam fırlaması ve sürekli nur yerlitaş'ın kafasındaki yara izlerini görmek psikolojimi bozuyor, benim antidepresan masraflarımı kim ödeyecek ha kim!
devamını gör...
birgün gelir 15 saniyeliğine mod falan olursam ve o sırada online olursam pipomu yavaşca masaya bırakıp cüppelinin kızı ve bu başlığı direk sileceğim😈
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar