o kadar doktorun bir virüse çare bulamaması

o kadar tahsilin bir çırpıda boşa gitmesi. sen kalk 6 yıl okul oku, üzerine uzmanlık kas ama eğitimin bir cami hoparlörü kadar işe yaramasın. gerçekten çok yazık. bir de imamlara laf ederler hiçbir işe yaramıyorlar diye.
devamını gör...
ıbm firmasinin yapay zekasi 77 farkli kimyasal önermiş covid 19 icin bunlarda bir iki aya kalmaz durumu hallederler isleri baslarindan askin yuklenmeyelim.
devamını gör...
mümkündür. tıp dünyası daha düşmanını tanımıyor. virüsler fıtratları gereği uçarı namussuz. ben şeye üzüldüm, evvelce aldığım dersi de ezber ettim; diyanet kurumunun cümbür cemaat 1 doktor etmemesi... imam, müezzin, kayyum... bunlar mütedeyyin hobisi olmalıydı. ya müftüye ne demeli, ne işe yarar müftü ve bir müftü kaç para ulan kaç para! var mı haberiniz? 1 adet müftünün maliyeti ne kadar? işe yarasa gam yok. hasılı; imam hatip liseleri pişmanlıktır. totalde siyasal islamcıların tüm eylemleri geleceğe atılmış bir kazıktır.
devamını gör...
varlığını tesadüf olarak gören, her şeyi akla ve bilime sığdırmaya çalışan insanların oluşturduğu dünyada gayet normal bir durum.

beyefendiler, hanımefendiler... insan dediğin yeri geldiğinde afedersin idrarını tutamayan bir varlık, bu kadar güven...

inanın,yaratıcıya inanın, kurtuluşa erenlerden olacaksınız inşallah.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar