cep telefonu icadını yakından takip eden, yani bizim nesil. hiçbirimiz ayşegül'ün bize gönderdiği o mesajları on kişiye göndermedik. lanetleneceksin dedi, inanmadık. ama bizim nesil mutsuz, bizim nesil aşksız, bizim nesil uykusuz... neden? işte bu yüzden.
devamını gör...
yaşam boyu peşini bırakmayan şansızlığı başka yerlerde arama gafletine düşen nesildir aynı zamanda. gençliğin verdiği umursamazlıkla o mesajı göndermedikleri an, karma aleyhlerine işlemeye başlamıştı oysa.
devamını gör...
aydınlanma yaşayıp an ile aydınlıktan karanlığa gark olup eşlik ettiğim nesil. ben de diyorum üstümdeki bu cenabetlik de neyin nesi? meğer meğer kozmos'un sillesi. affet ya dönüşüp duran devran, affet.
devamını gör...
istenilen direktifleri yerine getirmesine rağmen onu seven kişinin ismi de ekranında belirmemiş olan nesil.

umutsuzlukla yoğruldu bu nesil, halen de öyle.
devamını gör...
esasen “bana da bir başkasından geldi kusura bakma” şeklinde bir açıklamayı diğer kişilere aktarmadıkları için hayra geçmiş nesildir.

ulan sakız falına inan daha mantıklı bir iş yapmış olursun be kardeşim!
devamını gör...
bu entrye 3 dakika içinde artı oy vermezsen anan baban ve akrabalarından en az 3 kişi 3 dakika içinde covid-19 dan ölecek. ben de inanmıyordum ama eksi veren bir arkadaşımın annesi it gibi bağıra bağıra mortalite oldu. sakın ha.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar