oblivion

cruise'ın ısrarla "jack" adını aldığı filmlerden biri. önceki filminde jack reacher'dı , bu filmde jack harper olmuş. üstelik filmde bir sürü jack var. hangisi gerçek jack belli değil. matrix'deki ajan smith gibi çoğalabilme yeteneği var.

işte filmi anlatmış oldum, gitmenize gerek kalmadı.

edit; film izlemeye değer güzellikte.
devamını gör...
sağlam bütçeli kaliteli bir bilim kurgu , bi sefer izleyebileceğiniz bir film bu yüzden hd izleyin . tom cruise ve hitman ' dan tanıdığımız olga kurylenko baş rolleri paylaşıyor .
devamını gör...
evrenin sırrını verecek mi bakalım bu düdük makarnası diyor ya cem yılmaz şovunda, işte bu film verecekmiş gibi yapıp vermiyor ama yoklukta izlenir.
devamını gör...
son zamanlarda seyrettiğim sağlam bilim kurgu filmlerinden.

--! spoiler !--

ama dikkatimi çekti bildiğin piramit içindeki gözü yok etti jack finalde, insanları yok eden, köleleştiren ve zihinlerini kontrol eden piramit içindeki gözü, yani bir nevi luciferin gözünü. şimdi filmi yapan bunlar, senaryoyu çizenlerde bunlar, hatta başrol oyuncularıda bunlardan.nasıl oluyorda kendi gözlerini yok ediyorlar anlamış değilim. (:

--! spoiler !--
devamını gör...
'çok zor şartlarda savaşmak yerine, atalarının külleri ve tanrılarının tapınakları için savaşmak' gerekirdi...

'seni ben yarattım, jack... senin tanrım benim'

diyen tanrıya karşı...

izlenebilir bir filmdi.
devamını gör...
görev bitince titana gideceğiz denince oturduğum yere daha bir yerleşip hadi bakalım dediğim ama bir yere gidemediğimiz film. izlenir ama aman aman bir film değildir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar