ofis basıp arkadaşlarını döven genç kızlar

#haber  #özgürler 

trabzon'da benzeri bir olay yasanmisti. 2 kiz birinin evini basip baya kotu dovup videoya alip bir de mal gibi twitter'a koymuslardi. yanlis hatirlamiyorsam toplamda 20 sene ile falan yargilanip 8 10 sene ceza almislardi. videoyu sinirlenirim diye izlemedim yaralayacak sekilde mi dovmusler yoksa tartaklamislar mi bilmiylrum ama umarim ayni sekilde agir bir ceza alirlar. dusunsene cocugun gidip birini dovup bir de rt fav almak icin aptal gibi videoya alip paylasip 10 sene hapis cezasi aliyor. valla kafayi yemis bu insanlar.
devamını gör...
kezbanlar..
üstelik gerizekalılar.

madde 86 - (1) kasten başkasının vücuduna acı veren veya sağlığının ya da algılama yeteneğinin bozulmasına neden olan kişi, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

2) (ek fıkra: 31/03/2005 - 5328 s.k./4.mad) kasten yaralama fiilinin kişi üzerindeki etkisinin basit bir tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde hafif olması halinde, mağdurun şikayeti üzerine, dört aydan bir yıla kadar hapis veya adli para cezasına hükmolunur.
devamını gör...
kadın falan değiller; hiçbi şeyden haberi olmayan, orta-alt sınıf ahlaka sahip, ucuz ve basit mahluklar sadece. kadınlık asaleti gerektirir; yüksek ses, küfür, şiddet ve buram buram avam öfkesi kadınlığın kaldırabileceği zırvalar değildir. rezaletin kayıt altına alınışı ona tanık olanları da geriyor maalesef; gerildim haliyle. midem bulandı. o berbat türkçe, aşınmış ifade kabiliyeti, buram buram cehalet kokan soru cümleleri...

mesele elbette erkek... on santimlik bi penis nelere kadir... üstelik mesele başka ne olabilir ki? şundan ise eminiz; uğruna kavga edilen erkek bu kadınlardan hiçbirini; "seçmeyecek." eğer; "erkekleri ne iter?" diye bi soru sorulsaydı bu video sorunun en kavi cevabı olabilirdi.

uzatmak istemem. fakat orada taciz edilen kadın diğer iki sefilin aksine son derece soğukkanlı bi tavırla kendi canını korumayı başarmış. diğer iki salaktan daha üstün niteliklere sahip olduğu aşikar. bence erkek için doğru bi tercih.
devamını gör...
gözaltında olan kızlar ama sorunlar tipler oldukları belli.

bu seferde adliye çıkışında gazetecilere saldırarak hakaretler savurmuşlar.

haber
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar