arkadaş demir eksikliğin varsa doktora git dediğim tipleme. kışın cam açıp, yazın klima kapattıran arizona kertenkelesi. arkadaş yanmışım, sahada yolda aklımda klima var açacam ve donacam. ama yok üşüyoruz e1k bey..

bana mı üşüyorsun radyoterapist kılıklı!
devamını gör...
eğer bir ofiste çalışıyor olsam bu ben olurdum. senede 1 defa zar zor hasta olan ve hastalığı bir gün de atlatan "nazar değmesin" eşek gibi bir bagisikliga sahip olan birisi olarak, terli olayım ya da olmayayım sicak, soğuk farketmez. klimalı ortamda durdugum an, boğazım şişer, kulağım şişer, basım ağrır, gözlerim sulanır. Allah belamı verir yani. klima cehennemin oluyor. arabada falan actirmam hayatta. siz de niye hemen hakaret ediyoruz len ala ala.
devamını gör...
klima açtıranlara kadın/erkek fark etmez dikkat edin derim,mazallah midenizi üşütüp gün içinde 10 kez kustuktan sonra birkaç gün yemekten tiksinmenizi sağlayabilir.
devamını gör...
bir erkek olarak mensubu olduğum terör örgütü. dışarda hava 32 dereceyken klimayı 22ye alırsan o ofisi bombalarım. olmadı bomba ihbarı yaparım.
devamını gör...
çok şiddetli hapşuran bir adam vardı.
aynı minibüse bindik.
ortalık yanıyor şoför klimayı açmış.
''klimayı kapat fena hapşırırım'' dedi.
''bir şey olmaz amca'' dediler.
''yok yok çok fena hapşırırım'' dedi.
kapatmadılar.
''amca çok sıcak ama'' dediler.
ben minibüsten insem mi diye düşündüm.
sonra adam hapşurdu.
bir daha.
bir daha.
30 dakikalık yolda adam da helak oldu biz yolcularda.
hala kulaklarımda.
devamını gör...
arabada da klimayi kapattırmak , camları açmak isteyen kadın olabilir. nitekim serinlemek icin açılan 2 cam , o ceyranda kalma hissi, her türlü o makinenin sağladığı sağlıksız soğutmadan daha iyi gibi. eskinin gözünü seveyim.
devamını gör...
üç kuruşluk keyfimizin içine eden kadınlardır. yanıyoruz arkadaş bu sıcakta ne yapalım battaniye ile mi oturalım. eğer çoğunluk okey diyorsa itiraz edenleri dışarı alabiliriz bence.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar