oğlak burcu erkeğiyle neden evlenilmez

çünkü siz pasaklısınızdır ve dağınıklık içinde bir düzeniniz vardır.oğlak bucu koca kişisiyle bi film izleyelim dersiniz, romantik bir atmosfer oluşturursunuz, piti kareleri battaniye alırsınız ve tüm bunların karşısında onun tek kaygısı patlamış mısır yerken elinin yağlanması ve yakında bir ıslak mendilin bulunmaması olur.
sonra, sizin önemsediğiniz özel günler ancak onun iş yaşamında bi dönüm noktasına falan denk geliyorsa hatırlanabilir.

eniştenin baldızı sözlükte takip etme ihtimaline karşı:

ama yine de sonsuz sadakatleri kendilerini evlenilebilecek erkekler kategorise sokabilir.
çok temkinli olduklarından faturalar anında yatar ve sizin kaygılanmanıza hiç gerek kalmaz.
ve tabii ki çok süper enişte olurlar.
devamını gör...
oğlak burcu erkeğiyle evlenecekseniz rolleri değişmeye en baştan razı olmalısınız.mesela kadınlara has iltifat beklentileriniz varsa unutun gitsin.çünkü evlilik süresince nefesiniz yettiğince bu burcun erkeğine iltifatlar sıralamakla geçecek ömrünüz.çünkü tek ve yagane gayeleri beğenilmek,beğenilmek ve yine beğenilmektir.


birikimli,kültürlü,entelektüel,yakışıklı,karizmatik,kariyerli olarak bilinen bu burcun erkeğinin arka planında hiç büyümeyen 9-14 yaş arasında sıkışmış kalmış bir ergen yaşadığı bilgisini de verelim.her dediği olsun isteyen olmadığında köşesine çekilip küsen bir ergen.sürekli gururu okşansın,poh pohlansın isteyen bir ergen.

ayrıca her önüne mavi boncuk dağıtmak gibi bir hasletleri var ki ona hiç girmiyciimmm.bakın benden günah gitti bildiklerimi paylaştım sizlerle.bu saatten sonra vebali günahı sizin boynunuza.*


**


edit:milleti de iyi gaza getirdik hee.**
devamını gör...
(bkz: boş küme)

oğlak burcu erkeği ile evlenmemek için bir neden yoktur.

-çilekeştirler. başkalarının yükünü hafifletmek için doğmuşlardır adeta.

-vakurdurlar. nerede nasıl davranılması gerektiğini çok iyi bilirler.

-merhametlidirler. bu yönleri, onların belki de en belirgin özelliğidir. hiçbir zaman yapmacık sevgi gösterilerinde bulunup, timsah gözyaşları dökmez, yardıma ihtiyacı olana mutlaka yardım ederler.

-kültürlüdürler. yüzeysel olmadıkları için, merak ettikleri konuları en ince ayrıntısına kadar araştırır ve önemli bir bilgi birikimine sahip olurlar. en güzel yanı da ne biliyor musunuz; o bilgi birikimlerini sizi ezmek için kullanmazlar. sizin cehaletinizi suratınıza vurup, eğlenmeye çalışmazlar.

- egoları vardır, ki hangimizin yok ki? onlarda en sevdiğim yön de budur. takdir görmek istedikleri zaman çok acemice davranır, övülmek, beğenilmek istediklerini fazlasıyla yansıtırlar size. bu masumiyet değil de nedir Allah aşkına? *

-vefalıdırlar. ailelerini, dostlarını çok önemserler. çocukluk arkadaşı ile hala görüşebilen kaç kişi var ki aramızda?

-cömerttirler. nereye giderseniz gidin, ileri atılıp hesabı ödemeye çalışan bir babayiğit varsa, muhakkak oğlak burcu erkeğidir o. Allah parayı verecekse bu burcun insanlarına versin. ikizler burcu har vurup harman savurur, kovanın cebinde akrep vardır, yengeç çok fazla temkinlidir falan filan...

-konfor düşkünüdürler. bu huylarından nefret ederim ama, hanım kızlarımızın geneli bu tip özellikler aradığı için değiniyorum. oğlak burcu erkekleri-kadınları, imkanının el verdiği en lüks mekanlarda yaşamak, en iyi hayatı sürmek isterler.

-bakımlıdırlar. içlerinde kötü giyinen birini bulmak zordur.

-babacandırlar. çok iyi bir eş ve iyi bir aile babası olurlar.

olumlu özellikleri bu saydıklarımdan daha da fazladır.

evlenmemek için ileri atılan sebepler de ancak şöyle olabilir:

-iltifat etmezler. insanlardan iltifat beklemek sizin hatanızdır zaten. gösterdikleri sevgi ile yetinmeye çalışın.

- işkoliktirler. onlar çalışmazsa batar gideriz toptan.

-özel günleri hatırlamazlar. özel günleri hiçbir burcun mensubu olan er kişiler hatırlamaz zaten. gerek de yoktur hani.

-disiplinlidirler. aslında onlar disiplinli değil, bizler çok disiplinsiziz ve zulmediyoruz garibanlara.

gördüğünüz gibi, olumsuz yönleri hep böyle bir kelebekli toka, pembe babet ciddiyetsizliğinde şeyler. bunlar için üzmeye değer mi bu güzel insanları? iyidirler iyi.

devamını gör...
oğlak burcu erkeği için kadın bir tecessüs nesnesidir. kadın mefhumunu tekil ve tikel değil tümel ve çoğul olarak kullandım.
devamını gör...
daha önceki tanımda iki oğlak anlaşamaz demiştim zira oğlak burcu erkeği kendi kuralları olan ve bu kurallara uygun yaşamayı arzu eden bir burç. aslında bu durumu kabul edecekler için sorun yok ancak oğlak kadını da benzer bir yapıda olduğundan kimin kime tabi olacağı meselesi gündeme geliyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar